Ben Stein - Expelled

 

 

Materiał bez ogródek porusza następujące zagadnienia: * Kreacjonizm vs Ewolucjonizm - polemika czy wojna? * Religia kontra nauka, czy też religia kontra religia, światopogląd kontra światopogląd? * Czy można pogodzić teorię ewolucji z wiarą w Stwórcę? * Czy teoria ewolucji jest siłą napędową ateizmu? * Dlaczego ewolucjonizm stał się paradygmatem, za podważenie którego można zapłacić swoją karierą naukową? * Czy religia stanowi jedynie prymitywny przesąd? * Co ma wspólnego Darwin z Hitlerem, a teoria ewolucji z aborcją i eutanazją? * Czy prawdy można szukać jedynie po 'właściwej stronie muru'? * Czy wolność słowa i dążenie do prawdy mają prawo bytu w świecie nauki?

Znacznie więcej filmów na tematy nauki, która udowadnia istnienie Boga - wysokiej jakości w linku - http://www.youtube.com/user/crewEKS

Mała przestroga - link ten prowadzi do Zielonoświątkowców, którzy NOTORYCZNIE usuwają filmy do których linkuję ze swoich witryn.

Nie jestem lubiany przez religie, ponieważ rozpowszechniam informacje o tym, że są one kontrolowane przez Watykan oraz dążą do szatańskiej Ekumenii.

Oczywiście informacje te są zgodne z prawdą!