Powrót

Europejskie ludobójstwo.

Zioła lecznicze niedostępne w UE

Ostatnie uaktualnienie: 21 Marca 2011

Wielka Farmacja ma zamiar zaliczyć wielką wygraną: zioła lecznicze będą niedostępne w Unii Europejskiej. To już prawie się stało. Wkrótce preparaty ziołowe będą niedostępne, a możliwość przepisywania ich przez zielarzy również zostanie utracona. Wielka Farmacja osiągnie wkrótce cel w swojej wieloletniej bitwie w niszczeniu wszelkiej konkurencji.

Od 1 kwietnia 2011 prawie wszystkie zioła staną się nielegalne w Unii Europejskiej. Podejście w Stanach Zjednoczonych jest nieco inne, ale o tym samym niszczycielskim wpływie.

Wielka Farmacja [1] i Agrobiznes [2] prawie zakończyły marsz do przejęcia wszystkich aspektów naszego zdrowia: od żywności, którą jemy, aż po sposób w jaki leczymy się, kiedy jesteśmy chorzy. Nie ma wątpliwości, że to przejęcie ukradnie nam resztki tego co pozostaje nam dla naszego zdrowia.

Więcej w artykule w linku - http://newworldorder.com.pl/artykul,2993,Ziola-lecznicze-niedostepne-w-UE


 

Jak zwykle wielu nieroztropnych obserwatorów świata dopatruje się w tym zbrodniczym procederze celu finansowego.

Owszem - cel finansowy istnieje także - farmacja sobie zarobi i to będzie jej nagroda za wysługiwanie się NWO.

Rzeczywistym celem jest stopniowe wyniszczanie ... Chrześcijan. (Więcej w linkach - Tajemnicze Przymierze oraz Wojna Przeciwko Chrześcijaństwu.)

Owo niezwykle zbrodnicze posunięcie UE jest kolejnym i niezbitym dowodem na determinację agentów NWO oraz zbrodniarzy EU ku stopniowemu wyniszczeniu populacji świata.

Jakimż prawem owi zbrodniarze zabraniają używania produktów samego Boga?

Jaka jest przyczyna takiego nieludzko drakońskiego prawa czy raczej bezprawia?

Przecież wiadomo, że w szybkim tempie wzrośnie ilości zachorowań na raka oraz innych chorób i co za tym nastąpi - znacznie zwiększona ilość zgonów. Masy ludzi żyją tylko dlatego, że dożywiają się ziołami, dodatkowymi witaminami i w ten sposób chronią siebie przez efektami masowego zatruwania nas w niemal każdym pożywieniu oraz tzw. chemitrails, celowo rozprzestrzenianych z tego samego powodu - wyniszczenia jak największej populacji w krajach chrześcijańskich Europy.

Setki tysięcy ludzi skazanych przez lekarzy na śmierć żyje nadal z powodu ziół. W przypadku ich braku nastąpi masa zgonów!

Ludzie wydający takie nieludzkie, drakońskie i wysoce szkodliwe prawo powinni być sądzeni w Norymberdze za zbrodnie ludobójstwa.

Wolni ci pić alkohol bez ograniczeń. Wolno ci palić, zażywać narkotyki, wolno prowadzić ci wysoce niezdrowy tryb życia. Ale nie wolno ci się leczyć ziołami.

Sataniści chcą twojej śmierci!

Nie łudź się dłużej ich rzekomo nobliwymi intencjami!

Masowe ograbianie ludzkości przez lichwiarskie banki, dołóżmy do tego zakaz ziół, naciski na przymusowe szczepienia przeciwko chorobom, które sami kreują, oraz kryzys, który sami utworzyli.

Ile jeszcze potrzeba dowodów na to, że światem rządzą sataniści - i chcą cię oni unicestwić!?

Oni nie pracują dla mas. Oni są wrogami Boga i ludzkości. Ich celem jest zniszczenie Chrześcijaństwa. Przepełnia ich chorobliwa nienawiść do najwspanialszego człowieka, jaki kiedykolwiek istniał na Ziemi -Jezusa Chrystusa.

Dziwisz się, że ci zbrodniarze chcą ocenzurować Internet?

Z ptasią grypą im nie wyszło właśnie dzięki informacjom rozprzestrzenianym przez Internet, ale podobno następna seria grypy biędzie znacznie groźniejsza.

Dołóżmy do tego wzrastające w szybkim tempie ceny żywności... nawet zioła już nam nie pomogą.

Spójrz na to z szerzej otwartymi oczami.

Jesteśmy straszliwie gnębieni, masowo okradani, ciagle zatruwani, wszelkie wynalazki taniej energii są ukrywane, w zamian mamy 'brudną' energię uzyskiwaną ze spalania ropy oraz energie nuklearną, która wróży następne Czernobyle. Ostatni kataklizm, najprawdopodobniej wywołany ich rękami ukazuje nam dosadnie, że naukowcy nuklearni są wyjątkowymi partaczami i nie dorośli do używania owej niezwykle niebezpiecznej i 'brudnej' energii.

Kiedy masz duże szanse na to, aby sobie pomóc ziołami, nieludzkie władze wprowadzają zakaz ich używania!

Nawet Hitler i Stalin nie wpadli na taki zbrodniczy pomysł! Nie łudźmy się. Władze nigdy nie były i nie są po naszej stronie.

Władze te służą szatanowi i ich zakaz używania ziół stworzonych przez Boga jest jedną z nieludzkich zbrodni, skierowanych przeciwko rodzajowi ludzkiemu.

Spójrz na to w taki sposób. George W. Bush używając kłamstw zaatakował niewinny kraj, Irak, rozpoczęła się kradzież ropy Iraku i wymordowano ponad 1.5 miliona mieszkańców tego kraju.

Następny prezydent kontynuuje złodziejski i morderczy proceder i świat nie protestuje!

To nie ja oszalałem czy ty. Smutną prawdą jest to, że świat jest w rękach niebezpiecznych i okrutnych szaleńców.

 

Napisano: 21 Marca 2011

Ostatnie uaktualnienie: 21 Marca 2011

 

powrót
 
powrót na górę