Powrót na stronę główną

Dziwne odkrycie odnośnie słońca II

Ostatnie uaktualnienie: 17 Września 2018

Sprawa robi się jeszcze bardziej tajemnicza. Jednak okazuje się że zamknięto niespodziewanie 7 podobnych miejsc na świecie.

Właśnie sprawdziłem ten termin AXIS 232D Network Dome i ku memu zdziwieniu jest to model już nie produkowanej kamery bezpieczeństwa. Nić kosmicznego. Link do producenta - https://www.axis.com/en-us/products/axis-232dp

To wygląda na jedną wielką i masową dezinformację, lub za jej pomocą ukrywanie czegoś, czego oni nie chcą nam ujawnić z nieznanych przyczyn.

Nie ma więc żadnych spekulacji, które mogłyby rzucić jakieś bardziej wiarygodne światło na przyczyny pozamykania 7 obserwatoriów słońca. Link do artykułu w Zerohedge.

Hmmm... tytuł artykułu przykuł moją uwagę.

Źle tytuł przetłumaczono na polski a mnie to dało pewną myśl wyjaśnienia.

Mamy wiele przypadków kontroli pogody na świecie, wiele sztormów o niezwykłej sile, i jest możliwe, że są one wytwarzane sztucznie za pomocą latających spodków ludzkiej produkcji, które w jakiś sposób powstrzymują sporą część światła słonecznego, co MOŻE powodować olbrzymie zmiany pogodowe.

To może mieć sens, ponieważ te zdjęcia wokół słońca na taką możliwość wskazują. Gdzieś niedawno czytałem, że w jakimś miejscu na ziemi zrobiło się podejrzanie ciemno i nikt nie znał przyczyny.

Takie zdjęcia, jakie opublikowano coś takiego wyraźnie sugerują i po prostu zamknięto wszystkie miejsca, które to mogły zauważyć. Czy to robili wyłącznie ludzie czy też przy współpracy z upadłymi aniołami, wszelkie opcje są możliwe.

Spójrzmy na te zdjęcia. https://beforeitsnews.com/v3/paranormal/2018/2536048.html

Takie spodki w bezpiecznej odległości od słońca, które jest nie dalej jak 5 tyś km ponad płaską ziemią mogą skutecznie zasłaniać część powierzchni ziemi przed nagrzewaniem jej przez słońce. A to może powodować wielkie zimne okresy oraz... huragany z powodu nienormalnych temperatur na ziemi. Wystarczy precyzyjnie lecieć nad ziemią razem z ruchem słońca i w ten sposób kontrolować pogodę. A w Australii jest wyjątkowo zimna zima!

Owe spodki nie będą z ziemi widzialne bez specjalnych kamer oraz filtrów, których większość z nas nie ma. Ale owe obserwatoria właśnie posiadają odpowiedni sprzęt  i w momencie odkrycia tych rzekomych UFO spodków po prostu obserwatoria pozamykano, aby informacje nie poleciały w cały świat!

Jest to moim zdaniem jedyna, bardzo realna i logiczna teoria!

Jeżeli po tym krótkim artykule nagle zniknę: i ja i artykuł, to można mieć pewność, że to jest właśnie prawidłowa odpowiedź w tej tajemniczej kwestii. Ale może dlatego nikt się do mnie nie przyczepi za ten artykuł, aby tego moim zniknięciem nie potwierdzić.

Ostatnie uaktualnienie: 17 Września 2018

Powrót na stronę główną