Przesłanie do ruchu Okupuj Wall Street - D. Icke

 

Ostatnie uaktualnienie: 15 Stycznia 2012

Bardzo interesujący film, w którym znany z ruchu New Age, David Icke ujawnia pewne schematy osiągania coraz większej kontroli przez nasze rządy.

Icke jest szeroko znany z tego, że reklamuje zaciekle religię New Age, czyli religię Globalizmu. Aby zyskać na wiarygodności musi on ukazać wiele prawdy. Ten film właśnie ukazuje nam olbrzymią ilość prawdy.

Niestety Icke zatrzymuje się w połowie swoich dociekań.

Aby zrozumieć jakikolwiek temat należy zadać pytanie - dlaczego - do momentu, w którym wszystko stanie się jasne. Podstawowym błędem jest powstrzymywanie się od tego pytania.

Icke dochodzi do wniosku, że wszystkie działania rządów prowadzą do globalnie zcentralizowanej władzy i kontroli ludzkości na ziemi.

I w tym momencie trzeba zadać sobie pytanie - dlaczego? W jakim celu jest potrzebna tak ścisła kontrola globu? Czy dlatego, że zbyt wielu zwykłych ludzi kradnie i oszukuje? A może dlatego, że władzę chcą nadal nasz jeszcze bardziej okradać i oszukiwać.

Proste fakty - w dobie dzisiejszej kontroli nie można oszukiwać rządu, banku, praktycznie wszystko jest pod całkowita kontrolą. Czy obecny kryzys jest wywołany brakiem kontroli?

Oczywiście że nie. Kryzys wywołują władze.

Po cóż nam więc jeszcze większa kontrola?

Co ona umożliwi lub zlikwiduje?

Jeżeli władza są winne kryzysów i wojen, owa kontrola nie wróży nam niczego dobrego. Czyżby chciano nas jeszcze bardziej okradać. Nie ma już z czego! Większość mieszka w domach będących własnością banków i posiada olbrzymie długi.

Kryzys nie jest dobrym przyjacielem żadnego biznesu. Wszyscy w obecnym kryzysie tracą i wiele biznesów upada. Przyczyny są oczywiste. Produkcja maleje ponieważ populacji nie stać na produkty. Nie są więc one kupowane czyli ogranicza się produkcję oraz ludzi zatrudnionych przy produkcji. Zwalnia się sprzedawców, robotników i rząd musi płacić coraz większe zasiłki dla bezrobotnych z coraz mniejszych podatków. Ponieważ ludzie pracujący i kupujący płacą olbrzymie podatki.

Czyli wszyscy niemal tracą na kryzysie. Zaczyna w tym toku rozumowania być oczywistym, że celem kryzysu jest... coraz większa kontrola i zależność człowieka od rządu.

W tym świetle nie chodzi najwyraźniej o pieniądze, ponieważ wszyscy je w wyniku kryzysu tracą z rządem włącznie.

Wadze posiadające totalną kontrolę chcą nas do czegoś makabrycznego zmusić, co jest jeszcze przed nami ukrywane, ale widać juz tego przebłyski.

Planuje się wielbienie szatan zwanego Lucyferem. Religia nosi dwa imiona - lucyferianizm oraz New Age.

Sprawdź artykuł w tym linku - http://newworldorder.com.pl/artykul,3290,Iluminizm-w-ONZ

Iluminizm w ONZ

 Dodany 2012-01-13 21:11:48 przez Raanon • Wyświetleń: 577

"W Waszyngtonie buduje się świątynię dla „obywateli świata", a jej celem jest propagowanie rozwoju Rozumu Powszechnego w miejsce jego racjonalistycznych ograniczeń. Autorzy projektu budowli, która ma kosztować 5 min dolarów, informują, że wśród ofiarodawców znajdują się Swani Prabhavananda z Vedente Society w Hollywood; sekretarz obrony Mac Namara; socjalistyczny przywódca Norman Thomas; Hester Bowles, specjalny doradca prezydenta; Swami Bhaskaranand Paramhanga (Unizm), New-Delhi, Indie; Thomas Watson, prezes International Business Machines; Eleanor Roosevelt ze Zjednoczonej Loży Teozofów, Nowy Jork i inni. Przyszły budynek będzie miał charakterystyczne cechy Duchowej Unii Narodów; będzie on „symbolem braterstwa ogólnoludzkiego", wedle zapewnień broszury wydanej przez kwaterę główną świątyni (Greenvich, Conn). Jedno skrzydło tej nowoczesnej Wieży Babel będzie przeznaczone dla sześciu międzynarodowych religii: Hinduizmu, Buddyzmu, Konfucjonizmu, Judaizmu, Chrześcijaństwa i Islamu."

Linki po angielsku:

http://www.conspiracyarchive.com/NewAge/Washington_Cult.htm
http://www.templeofunderstanding.org/index.html
http://realnews247.com/the_lucis_trust_satanism_and_the_nwo.htm

Czysty satanizm i lucyferianizm.

David Icke doskonale o tym wie! On jest informowany przez niewidzialne istoty, które podsyłają mu informacje do rozpowszechniania.

Sprawdź ten artykuł na temat New Age, oraz obejrzyj ten krótki film. David Icke jest tak uprzejmy, że sam nam to osobiście wyjaśni.

http://www.zbawienie.com/newage.htm

 

W poniższym filmie David Icke (znany także szeroko z rozpowszechniania teorii ludzi-gadów) ujawnia publicznie, że jest on kierowany i pouczany przez niewidzialnego dobrego ducha!

 

W następnym filmie Icke wskazuje nam drogę podporządkowania się owym istotom duchowym - nazywa on to słuchaniem podszeptów swojej duszy. W minucie 7:25 mamy planszę, która nie jest przetłumaczona na język polski, a która ujawnia nam najważniejszą część z tego całego filmu. Napis na planszy oświadcza - ty jesteś bogiem, czyli ukazuje nam esencję New Age - czystą doktrynę lucyferianizmu.

 

Dla zamydlenia nam oczu Icke i wielu innych guru New Age używa nobliwego terminu - uniwersalna miłość. Na terminie to wszystko się kończy, ponieważ nikt nie posuwa się do tego, aby określić o jaką miłość tutaj chodzi i jak ją zastosować w stosunku do naszych bliźnich.

Gdyby RZECZYWIŚCIE chodziło o miłość - mówiono by o miłości kobiety i mężczyzny, o miłości małżeńskiej, miłości do potomstwa a także miłości do Boga. Miłość dwojga ludzi płci przeciwnej jest podstawą naszej egzystencji i tego nie da się zanegować. Miłość uniwersalna jest sztuczną miłością do... duchowych anielskich nadzorców!

Nie daj się na ten nonsens nabierać.

Napisano: 15 Stycznia 2012

Ostatnie uaktualnienie: 15 Stycznia 2012