Powrót
 

Odnoszę wrażenie, że od pewnego czasu wszystkie demony zostały już spuszczone ze smyczy. Na świecie dzieją się rzeczy nie do pomyślenia, a pomysły zwyrodniałych władców świata przechodzą wszelkie nasze wyobrażenia. Prawda nazywana jest kłamstwem, kłamstwo - normalność - nienormalnością, Bóg szatanem - szatan bogiem. Na arenie politycznej świata rodzą się i są wprowadzane w życie najbardziej nikczemne pomysły, których ewidentnym celem jest masowe i bezkarne ludobójstwo.

Celem jesteśmy... my - normalni ludzie, którzy chcą żyć w pokoju i sprawiedliwości.

Rozpoczynają się wielce niepokojące czasy, które budzą przestrach oraz... wielu z nas ma problemy z uwierzeniem w taką straszliwą rzeczywistość.

W zeszłym tygodniu Kongres USA głosował za tzw. przedłużeniem Patriot Act - słynny czy raczej nie słynny dokument, który daje amerykańskim satanistom niezwykłe prawa i przywileje, oczywiście kosztem wolności osobistych Amerykanów. Aby  pogłębić przepaść pomiędzy totalitarnym rządem USA a oszukiwanymi o ograbianymi Amerykanami, przedłużenie owego Aktu posiada wręcz straszliwe klauzule, o których stosowaniu słyszeliśmy jedynie za rządów Stalina!

Otóż rząd amerykański i jego zbrodnicza maszyna terrorystyczna ma obecnie prawo oskarżyć każdego o terroryzm, bez podania jakichkolwiek dowodów, zamknąć go w więzieniu na dowolny okres czasu oraz stosować tortury. Władze mają nawet prawo do egzekucji!

Link do filmu, który omawia najbardziej drakońskie 'prawo' i jakim nie słyszano od czasów Hitlera i Stalina! http://www.youtube.com/watch?v=gTp76ZV-pjk

W efekcie każdy Amerykanin będzie mógł spowodować uwięzienie kogokolwiek, swego wroga czy... nieposłusznego współmałżonka pod niczym nieuzasadnionym oskarżeniem i nawet spowodować jego (jej) egzekucję! Podobnie jak rozstrzeliwano za Stalina tych, których oskarżano o antysemityzm. Uwięzienie, tortury, śmierć lub Syberia. Dokładnie takie prawo w chwili obecnej zaczęło obowiązywać w USA!

Ale to nie wszystko!

http://translate.google.pl/translate?js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=en&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fblog.alexanderhiggins.com%2F2011%2F05%2F15%2Fcongress-vote-declaration-world-war-3-endless-war-borders-clear-enemies-22785%2F&act=url

W tym artykule omawiany jest jeszcze bardziej zbrodniczy plan przeciwko... każdemu z nas!

Grozi nam III Wojna Światowa!

Prezydent USA - jeżeli ta ustawa przejdzie a nie ma wątpliwości że przejdzie - będzie miał prawo, bez zgody Kongresu na:

Znacznie więcej w podanym już linku.

Link do filmu po angielsku - http://www.youtube.com/watch?v=OaTQU6cmcmo

Jest oczywiste, że jeżeli Amerykanie zaczną protestować przeciwko nowym awanturom wojennym Prezydenta (laureata pokojowej Nagrody Nobla), będą oni traktowani jako... podejrzani o współpracę z terrorystami i rząd będzie mógł ich... rozstrzeliwać legalnie bez sądu.

Czyżby pojawiał się wzrastający róg, z proroctwa Daniela, symbolizujący Antychrysta!? Czyżby Obama miał jednak pełnić taką rolę?

Najbliższe wydarzenia ujawnią nam te rzeczy. Wiemy z proroctw biblijnych, że Antychryst, czy też ostatni król usunie trzech innych króli spośród dziesięciu. Jeżeli się to wydarzy, przybliżą się znacznie czasy końca!

Obama kpił publicznie z Boga, Dziesięciu Przykazań, Chrystusa i Biblii, wyśmiewając Kazanie na Górze!

http://www.youtube.com/watch?v=bBOo0BOpSn8 [EN]

Obserwujmy wydarzenia i wypełnianie się proroctw biblijnych.

Łukasza 21:(28) "A gdy się to dziać zacznie, nabierzcie ducha i podnieście głowy, ponieważ zbliża się wasze odkupienie."

 

 

Napisano: 8 Czerwca 2011

Ostatnie uaktualnienie: 8 Czerwca 2011

 

powrót
 
powrót na górę