"Czerwony Świt"


Nazizm, komunizm a NWO - "Czerwony Świt"

Film z wykładu - Marcina Dachtery.

Nazizm, komunizm a NWO - "Czerwony Świt"

 

Film wyjątkowo wartościowy i zachęcam wszystkich miłośników Prawdy do obejrzenia go. Autor wykładu, 21 letni Marcin Dachtera przedstawia wiele doskonale udokumentowanych faktów, które wyraźnie wskazują na niemal właściwy kierunek rozwijającej się sytuacji na świecie.

Co mnie nieco zdziwiło, autor doskonale rozumie okultystyczny cel wszelkich działań - tak Watykanu jak posłusznych mu rządów. Pod tym kątem wykład jest niemal doskonały.

Ale wykład Marcina przedstawia jedynie połowę, czyli jedną stronę Prawdy. Także ta jedna strona porusza kwestie lucyferianizmu raczej nieśmiało. Marcin najwidoczniej nie zna planu trzech wojen światowych, albo... się z tym nie zgadza. Autor nie widzi szczelnej szatańskiej pajęczyny Lucyfera nad Watykanem i wszelkimi organizacjami szatańskimi, a już z pewnością nie widzi drugiej strony Prawdy.

Jeżeli istnieje Lucyfer i demony - czyli niematerialne formy życia, to także istnieją aniołowie, cherubini oraz także istnieje Bóg.

Bez Biblii nie można rozwiązać tej zagadki, ponieważ cała polityka światowa jest skierowana przeciwko Bogu. Inaczej mówiąc rządy światowe pod ścisłą kontrolą szatana przygotowują się do wielkiej bitwy Armagedonu, czyli walki Zła (Lucyferianizm) z dobrem 0 Bóg i Jego Syn, Jezus Chrystus.

Pomimo tych pominięć i nieprecyzyjnych wniosków, film jest zdecydowanie wartościowy. Nie chcę za bardzo uprzedzać faktów, ale pan Dachtera jest zafascynowany znanymi oszustami New Age.

Na swoim Tweeterze podaje on linki do autorów New Age, znanych z wielu celowych i doskonale udokumentowanych kłamstw, jak Jordan Maxwell czy szczególnie 'wsławiony' Michael Tsarion, któremu Chris White poświęcił kilka godzin skutecznie obnażając jego celowe kłamstwa. Nie wróży to wiele dobrego dla młodego i bardzo zdolnego wykładowcy tego filmu.

Napisano: 7 Listopada 2011

Ostatnie uaktualnienie: 7 Listopada 2011