Powrót

Czego można się spodziewać w niedalekiej przyszłości?

Ostatnie uaktualnienie: 24 Lutego 2011

Na wstępie chciałbym podać, że nie jest próba prorokowania ale próba odgadnięcia pewnych posunięć rządów światowych, oparta na pewnych moich przemyśleniach, które powstały w wyniku moich poszukiwań biblijnych oraz studiów pewnych dokumentów spiskowych.

Zatem nie traktujmy tego jako prorocza zapowiedź ale jako ewentualne szanse na to, że wydarzenia mogą się właśnie w takim kierunku potoczyć.

Zwrócimy uwagę na okultystyczne symbole - identyczne, jakie stosuje wyuzdany rynek muzyczny i sataniści rapu czy rocka.

Nie straszę, nie ponaglam do żadnego pospiechu, prowokuję do obserwacji wydarzeń, ponieważ żyjemy w szczególnie interesujących czasach.

Uwagę mą przyciąga niezwykła sytuacja światowa oraz wyraźnie sygnały w kilku kierunkach.

Czyli widzimy wyraźnie konflikt interesów Babilonu z Syjonizmem, który jest przez Watykan ujeżdżany, zgodnie z proroctwami Apokalipsy.

Widać w polityce pewne posunięcia władców, które wyraźnie wskazują na to, że Izrael otrzymuje coraz mniej poparcia. W szczególności odbił się głośnym echem fakt uznania suwerenności... Palestyny przez nie kogo innego, jak samego Putina.

Prezydent USA, Obama także ponagla Izrael, aby zawarł pokój z Palestyńczykami, co oczywiście nie leży w interesie Izraela.

Istnieją poważne przypuszczenia, że za wydarzeniami w Egipcie stoją... Amerykanie. Niewielu wie, że istnieją dwie przyczyny buntu, przeciwko prezydentowi Mubarakowi.

Sytuacja ekonomiczna oraz sytuacja polityczna. Mubarak był zawsze wielkim przyjacielem Izraela. W tej chwili Egipt jest w zupełnie odmiennej sytuacji i wszystko wskazuje na to, że Kair zmienił całkowicie bieguny i stanął przeciwko Izraelowi. Taki najprawdopodobniej był plan watykański.

W chwili obecnej dwa okręty wojenne Iranu wkroczyły do Kanału Sueskiego po raz pierwszy od roku 1979! Gwoli ciekawości, w tym rejonie właśnie wydarzyło się także trzęsienie ziemi o sile 5.9 w skali Richtera.

Izrael obawia się, że irańskie okręty wojenne są wyposażone w broń jądrową.

Tak sytuacja wygląda mniej więcej na dzisiaj.

Spójrzmy teraz na plany Boże.

Planem Bożym jest zniszczenie Babilonu Wielkiego rękami... Bestii! Czyli Watykan, główny sprawca ruchu NWO oraz New Age jest w Bożych planach skazany na zagładę a wyrok ma wykonać Bestia, czyli międzynarodowy syjonizm.

Orkiestratorem obecnej sytuacji politycznej w regionie Bliskiego Wschodu jest właśnie Watykan, starając się realizować plany Alberta Pike'a i zniszczyć tak Islam jak i Syjonizm.

Osobiście jestem głęboko przekonany, że Bóg odniesie sukces w swoich planach o ewentualna ofiara KRK stanie się jego egzekutorem i to z wyroku samego Boga.

Objawienie 17:12 A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu jest królów, którzy władzy królewskiej jeszcze nie objęli, lecz wezmą władzę jakby królowie na jedną godzinę wraz z Bestią. 133 Ci mają jeden zamysł, a potęgę i władzę swą dają oni Bestii.

Nie oznacza to Bożego poparcia dla Bestii ale oznacza to Bożą sprawiedliwość. Najpierw Bóg planuje zniszczenie Babilonu Wielkiego, ale Bestia także doczeka się swego wysoce nieprzyjemnego końca, równie drastycznego, jaki czeka na Babilon Wielki.

Dwa etapy zniszczenia Babilonu Wielkiego.

Zauważyłem ostatnio, że Biblia wyraźnie mówi o dwóch etapach zniszczenia Babilonu!

Zwrócimy uwagę na owo proroctwo.

Objawienie 18:(1) Potem widziałem innego anioła zstępującego z nieba, który miał wielkie pełnomocnictwo, i rozjaśniła się ziemia od jego blasku. (2) I zawołał donośnym głosem: Upadł, upadł Wielki Babilon i stał się siedliskiem demonów i schronieniem wszelkiego ducha nieczystego i schronieniem wszelkiego ptactwa nieczystego i wstrętnego.

Zwróćmy uwagę na ostrzeżenie anioła, który proklamuje, że upadek Babilonu już nastąpił. Ale następuje druga faza upadku Babilonu.

Objawienie 18:(4) I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające, (5) gdyż aż do nieba dosięgły grzechy jego i wspomniał Bóg na jego nieprawości. (6) Odpłaćcie mu, jak i on odpłacił, i w dwójnasób oddajcie według uczynków jego; do kielicha, w którym napój mieszał, nalejcie mu podwójną miarę. (7) Ile sam siebie uwielbiał i rozkoszy zażywał, tyle udręki i boleści mu zadajcie; gdyż mówi w sercu swoim: Siedzę jak królowa, wdową nie jestem, a żałoby nie zaznam.

Co jest ciekawe, lud musi wyjść z Babilonu po jego upadku!

Jak to jest możliwe?

Jeżeli upadek Babilonu nastąpi w dwóch etapach, to jest to całkowicie możliwe.

Jakie to etapy?

a) nagłe zniszczenie źródła mocy Watykanu - jego siły politycznej i finansowej. Rzym zostanie nagle zniszczony oraz ograbiony. Jak Biblia zapowiada... w jednej godzinie.

Jest oczywiste, że niemal wszystkim biznesmenom kryzys światowy wywołany przez Watykan nie jest wyraźnie na rękę.

b) późniejsze zniszczenie nadal funkcjonujących kościołów, katedr, szkół i uniwersytetów katolickich. Do tych właśnie ludzi anioł kieruje swoje ostrzeżenie - "Wyjdźcie z niego, ludu mój..."

Oznacza to, że Bóg widzi w wielu członkach KRK swoich ludzi, ludzi uczciwych, którzy chętnie żyliby w Królestwie Bożym, i byliby posłuszni przykazaniom Jezusa. Bóg zna ludzkie serca i takim ludziom w tym momencie Bóg otworzy oczy na Prawdę biblijną oraz da tym ludziom szansę na przeżycie swego gniewu przeciwko zbrodniczej większości mieszkańców świata.

Będzie więc czas na upuszczenie tej zbrodniczej oszukańczej nieprzyzwoicie bogatej organizacji i wielu postawi ten dający życie krok w kierunku Królestwa Bożego pod władzą światową Jezusa Chrystusa.

Ci, którzy nie usłuchają tak specyficznego i wyraźnego ostrzeżenia - zginą z ręki tych, którzy wykonają wyrok Boga.

Tak więc w chwili obecnej płyną dwa okręty Iranu do Syrii przez Kanał Sueski. Pierwszy raz od wielu lat irańskie okręty przekraczają Kanał Sueski.

Kadafi (Podobno Żyd!) grozi wysadzeniem rurociągów naftowych, co grozi strasznym skokiem cen paliw.

USA wzywa wszystkich ambasadorów (260) z powrotem do USA. Krążą pogłoski, że dolar utrzymywany sztucznie na dosyć wysokim poziomie moze w każdej chwili upaść znacznie niżej - co najmniej 50-75%! To spowodowałoby poważne zamieszki w USA - najprawdopodobniej taki spadek dolara zapoczątkuje wojnę domową, ponieważ w takim przypadku większości  Amerykanów nie będzie stać na chleb!

Do tego dochodzi wymieranie pszczół, co spowoduje drastyczny wzrost cen żywności na całym świecie.

Sytuacja więc wygląda bardzo wybuchowo i od dawna nic nie wyglądało tak poważnie jak w chwili obecnej.

Trwają także starcia medialne Kościoła z Syjonistami (Bestia) w kwestiach galopującej pedofilii pod czułą opieką Watykanu, który tak za JP II , jak i za Benedykta XVI ukręcał systematycznie wszelkie dochodzenia w sprawach owych poważnych oskarżeń.

Właśnie Bestia ma wykonać wyrok na Babilonie Wielkim, a owa Bestia jest nadal ujeżdżana przez Watykan!

Trudno przewidzieć kto, kogo, kiedy i gdzie, ale sytuacja jest wyjątkowa i wielu Chrześcijan jest szczególnie zainteresowanych owa sytuacją - szczególnie w świetle ewentualnego ataku na Babilon.

Ponieważ atak na Babilon będzie pierwszym wyraźnym i dramatycznym aktem samego Boga w w spółczesnych czasach. Pierwszy akt Boga od śmierci ostatniego z apostołów, Jana.

Taki atak na Babilon będzie także wielkim dowodem na to, że Bóg istnieje, działa i zamierza z całą pewnością doprowadzić do ostatecznej rozgrywki pomiędzy szatanem a swoją Osobą.

Większość z nas zna doskonale wielką ilość dowodów na Jego istnienie, niemniej Jego wyrok na Babilonie będzie wielką, niezwykłą okazją do niczym nie pohamowanej radości wszystkich tych, którym są miłe Jego Prawa i Przykazania.

Jednakże nie jesteśmy w stanie przewidzieć na podstawie Biblii, kiedy się cokolwiek stanie.

Więc obserwujmy uważnie wydarzenia światowe. Nasze wyzwolenie z rąk siepaczy szatana jest coraz bliżej i w chwili obecnej widać wiele możliwości, jakich do tej pory jeszcze nie widzieliśmy.

Czuwajmy i nie zasypiajmy duchowo. Chrystus ma wszystko pod swoją kontrolą!

Kilka ciekawych linków po polsku.

http://www2.polskieradio.pl/wiadomosci/swiat/artykul140244_kadafi_wezwal_do_dzihadu_przeciwko_szwajcarii.html

http://wiadomosci.onet.pl/2215392,12,kadafi_islam_powinien_stac_sie_religia_europy,item.html

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,8347453,Kaddafi_grozi_Niemcom.html

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,9151195,Kaddafi_moze_liczyc_na_azyl_w_Izraelu___Jest_Zydem_.html

http://wolnemedia.net/wiadomosci-z-kraju/a-przeciez-jesc-cos-trzeba/

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/final-anomalii-pogody-zdrozeje-prawie-wszystko,1,4191544,wiadomosc.html

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/kosmos-staje-sie-domena-dzialan-wojennych,1,4191055,wiadomosc.html

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/nikt-z-duchownych-nie-odpowie-za-korupcje,1,4190480,wiadomosc.html

Wiele ciekawych publikacji w tym linku:

http://chomikuj.pl/kazik731/LITERATURA/Ksi*c4*85*c5*bcki+zakazane/Poczet+papie*c5*bcy+2,403683352.doc

http://www.kaprysek.pl/nergal_zniszczyl_biblie_ale_nie_zostanie_za_to_ukarany_,plotkakwzty.html

Myślę ze tego wystarczy!

Uzupełnienie!

Oprócz planowanego na najbliższe tygodnie upadku dolara amerykańskiego grozi nam także przesunięcie ziemskiego pola magnetycznego, w dniach 6-15 Marca. Informacje te są trzymane w tajemnicy a wszelkie filmy na ten temat są usuwane z YouTube, włącznie z tym filmem w języku angielskim, który jest systematycznie usuwany z każdego konta YouTube.

Biblia zapowiada wielkie znaki na niebie - jest to jeden ze znaków końca. Coś definitywnie się dzieje i kilkakrotnie czytałem na różnych witrynach o anomaliach wschodów i zachodów Słońca. Owe anomalie to różne czasy wschodu i zachodu a także różne miejsca tak wschodu jak i zachodu.

Większość z nas nie sprawdza tych rzeczy gołym okiem i nie notuje czasów wschodu i zachodu. Media zachowują ciszę w tej sprawie i władze nie mają zamiaru nikogo informować i ratować w razie wielkich katastrof.

Widziałem osobiście pewne zjawisko, które nieco mną wstrząsnęło. Siedząc wieczorem w swoim pokoju, który ma okno na Zachód w pewnym momencie NAGLE pojawiło się słonce w moim oknie. Stało się to w ułamku sekundy - dokładnie tak, jakby ktoś włączył światło. Poruszyło to mną na tyle, ze wyszedłem na zewnątrz domu i popatrzyłem na słońce dziwiąc się temu zjawisku. Nie widziałem niczego, co mogłoby wytłumaczyć to, co zaobserwowałem.

Na drugi dzień znalazłem przypadkowo nieco materiałów na spodziewanej zmianie pola ziemskiego oraz nieco informacji na temat wielu innych anomalii.

Osobiście nie podejrzewam zbyt wielkiego dramatu na skalę światową i śmierci miliarda ludzi, Biblia mówi o plagach i o śmierci, ale w zupełnie innym kontekście.

Świat będzie stanowczo ostrzegany przed kontynuacją obecnej bezbożnej polityki i plagi będą odpowiedzią Boga na dalsze uporczywe trwanie na drodze buntu przeciwko właścicielowi naszego mieszkania, czyli Ziemi i Wszechświata.

Być może coś większego się wkrótce wydarzy i to będzie jednym ze znaków biblijnych, który mówi i wielkich znakach na niebie.

Link do filmu - który jest systematycznie usuwany z YouTube - Film [EN] Film w języku angielskim.

Link do artykułu - http://translate.google.pl/translate?js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=en&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fmodernsurvivalblog.com%2Fpole-shift-2%2Falarming-noaa-data-rapid-pole-shift%2F&act=url

Istnieje szansa na zmiecenie z powierzchni ziemi pewnych miast na różnych wybrzeżach oceanów, z Perth włącznie!

Łukasza 21:(25) I będą znaki na słońcu, księżycu i na gwiazdach, a na ziemi lęk bezradnych narodów, gdy zahuczy morze i fale. (26) Ludzie omdlewać będą z trwogi w oczekiwaniu tych rzeczy, które przyjdą na świat, bo moce niebios poruszą się. (27) I wówczas ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego w obłoku z mocą i wielką chwałą. (28) A gdy się to zacznie dziać, wyprostujcie się i podnieście głowy swoje, gdyż zbliża się odkupienie wasze.

Trzeba także wziąć pod uwagę to, że demoniczna propaganda może nas także zwyczajowo wprowadzać w błąd, za pomocą serii fałszywych proroctw końca świata, których celem jest usypianie naszej czujności..

Z tej właśnie przyczyny powinniśmy zawsze czuwać i z ufnością wyczekiwać powrotu naszego Pana, Jezusa Chrystusa! 

"A gdy się to zacznie dziać, wyprostujcie się i podnieście głowy swoje, gdyż zbliża się odkupienie wasze."

Napisano: 23 Lutego 2011

Ostatnie uaktualnienie: 24 Lutego 2011

 

powrót
 
powrót na górę