Powrót
 

Otrzymałem ostatnio wiele linków i znalazłem wiele nowych materiałów.

http://www.youtube.com/watch?v=6rte3aLMY38 film propagandowy o alienach, którzy zawsze byli na naszej planecie [EN]

http://www.youtube.com/watch?v=-w50HPd17iQ z tego samego źródła film ukazujący nam wielka pomyłkę. Podobno Majowie mieli na myśli rok 2011!

Ten film, po polsku jest szczególnie interesujący.

Watykan kontroluje USA - ambasada i kwestia aborcji / UE i Polska - dogmat o globalnym ociepleniu

Widać ewidentnie pewne polityczne starcia pomiędzy rzeczywistym królem świata, Benedyktem XVI a USA. Papież dwukrotnie nie zaakceptował ambasadora do Watykanu. Ambasador jest nominowany przez samego prezydenta USA, Obamę.

Kilka linków po angielsku na potwierdzenie. PS. Jednym z kandydatów była pani Caroline Kennedy.

Jest to kolejny dowód na to, kto jest rzeczywistym władcą świata!

 

Bachmann zobowiązuje się do zakazu "wszelkiej formy pornografii" - artykuł ukazujący jednego kandydata(tkę) na prezydenta USA. Reprezentuje ona chrześcijańska grupę pro rodzinną.

Kadafi grozi Europie, że zostanie ona zaatakowana przez zamachowców samobójczych jako odwet za mordowanie przez NATO Libijczyków, zwłaszcza ludności cywilnej.  Los Angeles Time.

Ta informacja jest szczególnie ważna.

Nie zapominajmy, że w Europie jest ponad 60 milionów Islamistów. Osobiście nie bardzo wierzę w nieposłuszeństwo Kadafiego, który najprawdopodobniej jest także po właściwej stronie i gra doskonale swoja rolę. Podobna role odgrywał Saddam Hussein, gra nada Chavez czy gra komedię światową przywódca Kuby oraz... Iranu. To także Masoni realizujący scenariusz III Wojny Światowej.

Jeżeli nastąpią jakiekolwiek zamach terrorystyczne w Europie, zacznie się europejska wojna Chrześcijaństwa przeciwko Islamowi. I o to szatańskim przywódcom chodzi. Owa wojna jest ich celem. Wiele ich działań wskazuje na coraz bliższy początek owej wojny. Taka wojna moze się zakończyć wyrokiem Boga na Babilonie Wielkim! Jakiekolwiek działania terrorystyczne wzniecą niezwykłą nienawiść Chrześcijan oraz Islamistów. I tak sytuacja już jest drastycznie napięta.

Trzeba zdać sobie sprawę z tego, że szatan... "zwodzi cały świat". Przywódcy tego świata są więc także zwiedzeni! Oni myślą, że NWO jest celem. Celem jest wyniszczanie Chrześcijaństwa i taki jest główny cel planowanej od dawna III Wojny Światowej. Ta wojna grozi nam w każdej chwili.

Moim zdaniem Biblia nie zapowiada utworzenia NWO, zapowiada ostatniego króla-uzurpatora, który będzie rządził siłą w większym regionie świata czyli nad krajami chrześcijańskimi, a całkowite zjednoczenie świata odbędzie się dopiero w momencie bitwy Armagedonu.

Uwaga korekta!!! 10 Lipca 2011.

Otrzymałem właśnie emaila, w którym poinformowano mnie,. że dałem się nabrać. Zresztą oto jego treść:

 

Dezinformacja medialna.

Uległ jej pan, chodzi o pański najnowszy wpis na witrynie proroctwa.com dot. rzekomych ataków wzywanych przez Kaddafiego. Prawda wygląda całkowicie inaczej, a satanistyczne media zmanipulowały przemówienie przywódcy libijskiego. Proszę sprawdzić dowody wszystkie

Zajawka szerszego reportażu z tej demonstracji donosi „Kadafi ostrzega (że jego) siły mogą uderzyć w Europę”, co jest celowym niedomówieniem tak zwanych „żydomendiów Zachodu”.

a oto moje tłumaczenie ze strony www.km.ru w sobotę 2 lipca 2011:
Światowe środki masowego przekazu ocenzurowały przemówienie Kadafiego przypisując mu pogróżki pod adresem Europy. Przywódca Libii nie zamierza atakować Europy. Światowe środki masowego przekazu podkreśliły słowa Muammara Kadafiego, według których lider Jamahurdyii, zamierza bombardować Europę. W sobotę 2 lipca szereg międzynarodowych mediów opublikował cytat z przemówienia Kadafiego, w którym on stwierdził, że wojna w Libii może przenieść się na kraje zachodnie. Jednak dziennikarze przedstawili tylko pierwszą część wypowiedzi przywódcy tego północnoafrykańskiego kraju.
„Wasze bomby nikogo nie nastraszyły, wojna w istocie jest zakończona. Wy możecie, w rzeczy samej, atakować nasze domy, a my możemy zrobić to samo w Europie, która jest całkiem blisko nas. Ale my nigdy nie będziemy tego robić, w czym my odróżniamy się od was.”
Tak w istocie brzmiały słowa Kadafiego i tak to zostało zarejestrowane przez libijską telewizję. Wystąpienie Muammara zadźwięczało na tle wielotysięcznej manifestacji w Trypolisie, na której ludzie wzywali by zakończyć wojnę domową i domagali się opuszczenia terytorium kraju przez Pakt Północnoatlantycki. Kadafi podkreślił, że antyzachodnie nastroje istnieją nie tylko na terytorium podległym jego kontroli, ale także w miastach opanowanych przez powstańców. „Miliony Libijczyków w miastach zdobytych przez buntowników nienawidzą ich i gotowe są powstać, nawet bez broni. Te miliony będą zwycięzcami w wojnie. Nikt więcej. A wrogom przyjdzie prosić o wybaczenie u narodu i na zawsze opuścić kraj” stwierdził lider Jamahurdyii.Mój komentarz.

Hmm... pierwszą ofiarą każdej wojny jest Prawda. Przypadek Libii nie jest wyjątkiem. W takim przypadku jest jeszcze gorzej! Jeżeli Kadafi nie zamierza niczego takiego, a media wrobiły go w taki sposób - może to oznaczać zielone światło dla pseudo terrorystów, którzy będą siać zamęt w Europie zabijając wielu niewinnych ludzi, a winę za wszystko zrzuci się na Libię i Kadafiego. Kadafii spełni rolę Osamy bin Ladena - kozła ofiarnego. Podobnie zmanipulowano wypowiedź premiera Iranu, Mahmouda Ahmadinejada, że zmiecie (rzekomo) Izrael z powierzchni ziemi. W takim przypadku atak nuklearny na Izrael może także być przypisany Iranowi i być może po takim wybuchu ponownie jakiś paszport irański ocaleje w cudowny sposób i świat dowie się... 'prawdy'.

Szatańska manipulacja medialna trwa i narasta na sile.

 


 

Tutaj jest link do filmu - wywiadu z napisami polskimi - Cradle of Filth (Kolebka plugastwa) - http://www.youtube.com/watch?v=OEG9Uwk1O4Y

Wikipedia po polsku - http://pl.wikipedia.org/wiki/Cradle_of_Filth. W wywiadzie tym 'muzyk' twierdzi, że nikomu nie robią krzywdy. Niektóre tytuły ich płyt. A Pungent and Sexual Miasma, Invoking the Unclean, Orgiastic Pleasures Foul, The Black Goddess Rises. (Ostra seksualna atmosfera, Wywoływanie Nieczystego. Orgialne niemądre przyjemności. Powstanie bogini.)

Ludzie ci uważają, wraz z naszymi mediami, że taki materiał jest doskonały dla młodzieży nastoletniej. Trudno o większy brud siany w młodych umysłach.

Podobny gust prezentuje nam Kuba Wojewódzki w tym wywiadzie z Nergalem.

Wprost trudno jest sobie wyobrazić zezwierzęcenie całej trójki, która z zachwytem wyraża się o 'tfórczości' Nergala. Zwyrodnienie mas mediów chyba nie może juz pójść dalej. A może nas jeszcze czymś zaskoczą!?

Może pierdzenie do rytmu, jako wyraz wyrafinowanego i wrażliwego na unikalny odór, który inspiruje do dalszych eksperymentów muzycznych. Chyba zwariowałem. A jak rzeczywiście zaczną tak śpiewać!? :-)

Ciekawa witryna - http://poznajprawde.xtreemhost.com/

Bardzo ciekawy artykuł o szatańskim symbolizmie NASA. http://radtrap.wordpress.com/2011/07/04/10-najbardziej-zlowieszczych-emblematow-tajne-misje-usa/#more-1657

 

Napisano: 10 Lipca 2011

Ostatnie uaktualnienie: 10 Lipca 2011

 

powrót
 
powrót na górę