Powrót

Daniel Estulin wyjaśnia czym jest Bilderberg

Źródło - http://monitorpolski.wordpress.com/2011/06/14/wydarzenia-i-komentarze-14-czerwca-2011r/

 

Znakomity badacz światowego spisku oligarchów Daniel Estulin, udzielił długiego wywiadu czeskiej telewizji internetowej World News Television. Estulin z pochodzenia jest Litwinem, wychował się w Związku Radzieckim, a jego specjalizacją jest wywiad wojskowy. Był przeciwnikiem systemu komunistycznego i ZSRR. Obecnie mieszka w Hiszpanii. Na podstawie swoich badań, szczególnie wywiadu na temat Bilderberga, przewidział wiele wydarzeń, m.in. wojnę w Iraku, huśtawkę cen ropy naftowej, wzrost cen złota czy też kryzys rynku nieruchomości w USA.
Oto w punktach skrót wypowiedzi Estulina:

http://www.youtube.com/watch?v=iF6UHq0UYr4&


Komentarz webmastera.

Wiele rzeczy ma mnóstwo sensu. Wiele działań światowych przywódców pozornie jest logicznych według Estulina. Ale nad przyczynami trzeba się nad tym nieco lepiej zastanowić.

Według Estulina oraz wielu innych komentatorów obecnych wydarzeń problemem jest nadmierna populacja i ludzie na wysokich stołkach dążą za wszelką cenę i gotowi są ponieść pewne szkody, jak utraty własnych zysków - wszystko po to, aby uratować naszą planetę przed katastrofą demograficzno-ekonomiczną.

Trudno jest o większy absurd!

Jest to absolutnie niemożliwe, żeby przez kilka stuleci wielka ilość ludzi dobrze sytuowanych finansowo, bankierów, biznesmenów, mężów stanu i czołowych polityków dała się zjednoczyć  i przekonać do działań, mających na celu dobro ludzkości oraz naszej planety.

John Kennedy - najuczciwszy prezydent USA, także chciał zrobić cos pozytywnego dla ludzkości. Prezydent Lincoln także planował wielkie rzeczy. Dlaczego tych dwóch wielkich ludzi nie chciało 'uzdrawiać' ludzkości oraz naszej planety?

Logicznie rzecz biorąc jest to zupełny absurd, aby zjednoczeni kłamcy, oszuści, złodzieje, krwiopijcy, mordercy, manipulanci, sataniści, zboczeńcy i wszelkiej innej maści potwory miałyby takie nobliwe cele, jak przyszłość ludzkości i naszej planety!

Gdyby rzeczywiście chodziło o przyszłość ludzkości czy Ziemi, istnieje kilka rozwiązań.

Biorąc pod uwagę zupełny brak sumień tych ludzi, pierwsza opcja dla twórców Holokaustu i dwóch wojen światowych wydaje się zupełnie do przyjęcia.

Takie działanie zaoszczędziłoby wiele surowców oraz skutecznie powstrzymałoby rozmnażanie się najuboższych ludzi na świecie. Właśnie oni, najbiedniejsi ludzie III Świata rozmnażają się nagminnie z prostej przyczyny.

Jedynie liczna rodzina jest w stanie zachować ich przy życiu w okresie starości. W krajach najuboższych ani rent, ani emerytur oraz opieki lekarskiej nie ma! Dlatego liczne potomstwo jest w stanie zapewnić tym ludziom byt w trudnych latach, kiedy juz nie starcza sił na ciężką pracę.

Dlatego oni są tacy biedni, ponieważ cały Zachód z Watykanem i bankami są tacy bogaci. Owa skrajna bieda jest rezultatem manipulacji tych, którzy rządzą światem. Oznacza to także, że owerpopulacja jest rezultatem rządów tych, którzy są u władzy i manipulują rządy, które wykonują posłusznie rozkazy płynące z Watykanu, Londynu i Waszyngtonu.

Jest zatem oczywiste, że obie opcje nie są w ogóle rozważane, ponieważ walka z nadmierną populacją jest jedynie zasłoną dymną dla rzeczywistych planów.

Czy istnieją inne opcje?

Oczywiście że tak. Istnieje jeszcze jedna opcja, która wydaje się najbardziej prawdopodobna.

Rzeczywistym celem ludzi posiadających władzę i pieniądze jest... zmuszenie całego świata, Chrześcijaństwa w szczególności do wielbienia szatana. Ci Chrześcijanie, którzy będą stawiać opór, utracą wolność a nawet życie.

Ludzi zarządzających naszą prześliczną planetą od tysięcy lat nie było nigdy stać na cokolwiek pięknego i dobrego! To oni są krwiożerczymi bestiami Apokalipsy, którzy uwielbiają przemoc, wojny, rzezie, biedę i wszelkie najdziksze zboczenia, które starają się nam ostatnio wmuszać niemal na siłę do gardeł. To oni są orkiestratorami dwóch wojen światowych, Holokaustu i śmierci ponad 100 milionów ludzi w ubiegłym stuleciu.

Teraz planowana jest trzecia wojna światowa, najprawdopodobniej najstraszliwsza ze wszystkich wojen, jakie do tej pory świat widział. Czy celem jest rzeczywiście depopulacja? 

Byłoby naiwnością wierzyć im w świetle ich dotychczasowych działań.

Jedynym pozytywnym działaniem władców w dziejach całego świata były rządy samego Boga nad Izraela, oraz Jego dwóch wybranych króli - Dawida oraz jego syna, Salomona.

Aby poznać wiele szczegółów owej ohydnej konspiracji, zapoznaj się z materiałami prezentowanymi na witrynie www.zbawienie.com.

 

Napisano: 15 Czerwca 2011

Ostatnie uaktualnienie: 15 Czerwca 2011

 

powrót
 
powrót na górę