Powrót

Ostatnie uaktualnienie: 17 Czerwca 2011

Dostaję czasami emaile, w których sceptycy twierdzą, że stanowczo przesadzam w twierdzeniu, że Chrześcijaństwo jest na muszce satanistów i grozi mu eksterminacja. Do eksterminacji na pewno nie dojdzie a nieustanne ataki na Chrześcijaństwo w sensie globalnym są bezspornym faktem.

Poniższy film jest tego jaskrawym dowodem.

W filmie tym padają kilkakrotnie twierdzenia, że Chrześcijaństwo jest pod atakiem i zauważa się także, że inne religie nie są atakowane, ponieważ na to sobie nie pozwolą. Jak... Islam.


Wojciech Cejrowski o podarciu Biblii przez... by poranna_rosa

Jest w tym filmie wiele prawdy, ale owa prawda nie jest całkowita i wyczerpująca. Pan Cejrowski widzi w tym głównie atak na Kościół Katolicki. Owszem, Kościół jest ostatnio ostro atakowany i przyczyny są całkowicie zrozumiałe.

Co jest niezwykle ważne do zrozumienia - atak na Chrześcijaństwo nie jest ograniczony do Europy!

Atak ten jest systematycznie prowadzony od I Wojny Światowej, która wybuchła właśnie w samym sercu Chrześcijaństwa. Identycznie było z II Wojną Światową. Dalej trwały i nadal trwają bezpośrednie ataki na wszystkich niemal Chrześcijan, którzy żyją poza Europą czy obiema Amerykami. Z rąk islamskich morderców zginęło po II WŚ ponad 15 milionów Chrześcijan - głównie w krajach islamskich.

Niedawno spalono kilka kościołów chrześcijańskich w Egipcie a Chrześcijan dotkliwie pobito. W przypadku morderstw media zgodnie milczą!

Trwają więc ataki fizyczne oraz masowe ataki medialne, za pomocą szatańskiej prasy, szatańskich stacji telewizyjnych czy zdecydowanie szatańskiego przemysłu muzycznego, który bez żadnych już ogródek serwuje nam satanizm, zaklęcia, rytuały na scenach grup rockowych, zupełnie zwyrodnienie obyczajowe oraz kulturowe.

Na palcach jednej ręki można policzyć ataki na Islam, Syjonizm czy religie wschodu. Nie atakuje się satanizmu, czarów i magii. Dlaczego?

Dlaczego Chrześcijaństwo jest pod atakiem?

Odpowiedź znajdziesz na witrynie - www.zbawienie.com oraz kanale YouTube - http://www.youtube.com/thewordwatcher

 

Napisano: 17 Czerwca 2011

Ostatnie uaktualnienie: 17 Czerwca 2011

 

powrót
 
powrót na górę