Illuminati vol.4 Bractwo Bestii 1/12 pl

 

Ostatnie uaktualnienie: 2 Stycznia 2012

 

Bardzo ciekawy film, ukazujący wiele faktów nieznanych ogółowi społeczeństwa - na temat czarów i magii. Większość tzw. racjonalnych ludzi całkowicie odrzuca możliwość używania magii, czarów czy okultyzmu.

Trik polega na tym, że muszą istnieć dwie grupy ludzi - "elita" oraz ludzie kontrolowani przez nią. Ci kontrolowani z reguły nie wiedzą zupełnie nic w tej materii i nawet nie podejrzewają. Natomiast elita doskonale owe rzeczy zna oraz na co dzień stosuje.

"W życiu nie ma czegoś takiego jak niezwykłe szczęście czy przypadek. Albo ktoś dla ciebie pracuje albo nie!" Roger Morneau, były satanista.

Mówiąc najprościej - nie możesz być członkiem elity, jeżeli nie jesteś w jakiś sposób związany z tymi siłami ciemności.

Elita to: władze na najwyższych szczeblach, kapłaństwo, wielki przemysł, oligarchowie oraz media - muzyka, film, informacja, czy raczej dezinformacja - środki masowego ogłupiania mas.

Obejrzyj film ale bądź ostrożny! Magia czy kabała jest najwyraźniej celowo reklamowana ostatnimi czasy, ponieważ elity potrzebują większe ilości rekrutów do wykonywania planowanych przez nich dalszych nieszczęść.

Czy zauważyłeś, że wojsko i policja są już uzbrojone na wypadek masowych powstań czy rozruchów. Jest to ewidentny dowód na to, że coraz gorsze etapy obecnego kryzysu są przygotowywane przez owe 'elity' i nie da się ukryć, że zamieszki są spodziewane a nawet zachęcane.

Oto film:

Illuminati vol.4 Bractwo Bestii 1/12 PL

Więcej odcinków w linkach.

 

Poręczne linki z witryny - www.zabwienie.com

 

Napisano: 2 Stycznia 2012

Ostatnie uaktualnienie: 2 Stycznia 2012