Bloody foreigners. Untold Battle of Britain. (polskie napisy)

 

Ostatnie uaktualnienie: 8 Luty 2012.

( Cholerni emigranci. Nieznana bitwa o Anglię.)

Dlaczego umieszczam ten film? Jako przestrogę dla każdego polskiego ewentualnego patrioty. Albo będziesz niewolnikiem Kościoła, albo Syjonistów. Walczono wiele bitew i wielu bohaterów zginęło.

Dzisiaj poza Polską nawet się o nich nie mówi ,a film ten jest zakazany w Anglii oraz Irlandii.

 

Wciśnij CC w prawym dolnym rogu, żeby pojawiły się napisy - jeżeli ich nie widać.

Film ukazujący heroiczne walki polskich pilotów w Anglii podczas II Wojny Światowej. Według tego filmu Anglia zawdzięcza polskim pilotom powstrzymanie inwazji Hitlera na Wielką Brytanię.

W filmie jest ciekawy moment, w którym wszyscy się zastanawiają, dlaczego Hitler nie uderza na Anglię, a warunki do ataku są wręcz doskonałe. Ludzie ci nie zdają sobie sprawy z tego, ze Hitler był szkolony przez Brytyjczyków i oni oszukali Polaków rzekomo sprzymierzając się z Polską przeciwko Hitlerowi.

Kolejne kłamstwo Masonów angielskich oraz kolejna zdrada nastąpiła w Jałcie. Film ten na końcu dosyć dokładnie informuje o owej zdradzie Polaków i Polski.

Wystarczy zapoznać się z planami II Wojny Światowej, aby stało się jasne, że owa wojna była precyzyjnie zaplanowana przez Watykan i Masonerię. Śmierć Sikorskiego także jest zrozumiała, jeżeli zna się plany owej wojny.

Sprawdź ten link - http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm

Także możesz obejrzeć film oparty na tym artykule - http://www.youtube.com/watch?v=yq_kdNDsTdQ

Niewielu z bohaterów otrzymało odznaczenia i niewielu z nich przeżyło. Rządzące nami zwyrodniałe elity nie są warte ani jednej twojej kropli krwi. Nie walcz o kłamstwa. Oni wszyscy kłamią ponieważ toczą zaciekła walkę przeciwko Chrześcijaństwu. Chcą twojej i mojej śmierci. Jedynym władcą, któremu powinniśmy być posłuszni to nasz Zbawiciel. Dopiero On zaprowadzi rzeczywisty porządek oraz prawo i sprawiedliwość na ziemi. Jedynie Jemu możemy zaufać.

 

Napisano: 8 Luty 2012

Ostatnie uaktualnienie: 8 Luty 2012