Powrót

Wielu twierdziło że odnalazło Arkę Noego. Jednym z takich był już nie żyjący Ron Wyatt. Link do artykułu i kilku zdjęć. Arka Nowego Wyatta. Ron znalazł Arkę w roku 1977. Nie była ona na górze Ararat ale ponad 20 km od szczytu góry Ararat. Biblia podaje nam, że Arka nie osiadła na górze Ararat, ale na górach Ararat, czyli nie mówi nam o pojedynczej górze, ale mówi o paśmie górskim.

Rodzaju 8:(4) I osiadła arka w siódmym miesiącu, siedemnastego dnia tego miesiąca, na górach Ararat.

Znacznie więcej w podanym już linku.

Obecnie trwa poważna kampania reklamowa filmu nakręconego w Turcji na górze Ararat, gdzie w ubiegłym roku w Kwietniu także znaleziono Arkę całe przedsięwzięcie bardzo dokładnie sfotografowano oraz sfilmowano na najlepszym możliwym sprzęcie.

Link do artykułu po polsku - http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/odkrycie-arki-noego-ciag-dalszy

Linki do artykułów w języku angielskim.

http://www.noahsarksearch.net/eng/scr_sydney.php

http://www.noahsarksearch.net/eng/

Film pełnometrażowy będzie wyświetlany 14 Sierpnia 2011 w Sydney, 28 Sierpnia w Hong Kongu oraz 3 Września w Taipei na Tajwanie.

Drugie odkrycie znajduje właśnie na samej górze Ararat.

Mamy wiec dwie Arki do wyboru i jedno jest pewne - jedna z nich MOŻE być prawdziwa.

Intencje Wyatt'a wydają się pozbawione jakichkolwiek konotacji finansowych. W przeciwieństwie do Wyatt'a ekspedycja chińska wygląda na niezwykły wysiłek komercjalny i sposób przedstawiania owej sprawy także pachnie wielkimi pieniędzmi. Oczywiście pieniądze nie wykluczają uczciwej chęci ukazania światu prawdy. Niemniej rzucają poważny cień na całe przedsięwzięcie.

W jednej z piosenek Dire Straits Mark Knopfler śpiewa: "Dwóch twierdzi, że są Jezusami. Jeden na pewno się myli."

Za Wyatt'em przemawia znalezisko w górach Ararat a detali ekspedycji chińskiej jeszcze nie znamy. Nie możemy jednak wykluczyć samej góry Ararat.

Jedno wydaje się być pewne. Świat pod rządami szatana stara się nas zwieść za wszelką cenę oraz sprowokować do akcji sprzecznych z radami Chrystusa. Jest wysoce prawdopodobne, że film sprowokuje wielkie dyskusje na ten temat.

Czy uda się komukolwiek bezspornie wskazać właściwą Arkę? Czas pokaże. Niezbity dowód na jej istnienie byłby największym odkryciem w dziejach świata - doskonałym dowodem na prawdomówność Słowa Bożego. Taki dowód mógłby być także początkiem zaciekłych kłótni oraz jeszcze ostrzejszych ataków świata poddanego szatanowi na Chrześcijaństwo.

Jeżeli za tym odkryciem stoi sam Bóg, może to być pierwszy poważny krok w mroczne czasy końca.  Jeżeli....

Dla Chrześcijan Słowo Boże jest Prawdą i jedynie ono jest naszą kotwicą i miarką.

 

Napisano: 30 Lipca 2011

Ostatnie uaktualnienie: 30 Lipca 2011

 

powrót
 
powrót na górę