USA podpisało oraz Polska.

 

Ostatnie uaktualnienie: 7 Luty 2012.

Australia ma coś takiego podpisane od kilku lat, ale jeszcze takich praw nie użyto.

I jakie prawa chodzi? O niezwykle drakońskie prawa, znane niektórym z czasów stalinowskich oraz hitleryzmu. Prawa to pozwalają władzy praktycznie na wszystko po jakimkolwiek pozorem.

Linki do dwóch artykułów.

Artykuł na temat NIK. - http://www.elondyn.co.uk/newsy,wpis,14194 

Artykuł na temat USA - http://czasprzebudzenia.wordpress.com/2012/01/08/1-stycznia-2012-poczatkiem-dyktatury-demokracji-w-usa/

Pisząc - WSZYSTKO - mam na myśli bardzo wiele. Czyli każdy człowiek może zostać oskarżony o terroryzm i może zostać zatrzymany bez rozkazu aresztowania, umieszczony w więzieniu bez sądu czy aktu oskarżenia czy nawet poinformowania o przyczynie aresztu. Człowiek taki może być poddany torturom oraz można go pozbawić życia w każdej chwili - bez żadnego nawet pretekstu.

Oznacza to absolutny totalitaryzm.

USA oraz Polska stały się właśnie ostrymi dyktaturami. W tym kontekście podpisanie ACTA ma rzeczywiście głęboki sens. Informacje o ewentualnych aresztowaniach czy bezprawnych egzekucjach, obozach tortur i śmierci nie będą rozpowszechniane. A na takie działanie oddanych szatanowi władz możemy się w każdej chwili spodziewać.

W obu państwach nastąpił oficjalny koniec wolności.

 

Napisano: 7 Luty 2012

Ostatnie uaktualnienie: 7 Luty 2012