Nie daj się zwieść NWO.


Ostatnie uaktualnienie: 11 Marca 2012.

 

Zrozumienie rzeczywistości zależy od naszej postawy oraz od naszych priorytetów, jakie mamy w życiu. Rzeczywistość jest konkretna i można ją zobaczyć i zrozumieć, jeżeli tylko tego pragniemy. Większość z nas woli jednak założyć różowe okulary na oczy i w ten sposób odrzucić niepożądane kolory i przefiltrować obrazy, które do naszego osobistego światopoglądu nie pasują.

Najtrudniej jest ludziom posiadającym duże bogactwa. Żyjąc w komforcie nie chcą nawet słyszeć o jakichkolwiek problemach czy zagrożeniach. Zwłaszcza, że ich stać na unikanie większości problemów, chorób, czy też stać ich na najlepszych lekarzy, najzdrowsze pożywienie, a nawet na kanibalizm jedzenia w tabletkach ciał niemowląt, pochodzących z aborcji czy nawet ciał dzieci złożonych w ofiarach dla demonów.

Pewne preparaty odmładzające są zrobione z ciał niemowląt aborcyjnych. Posiadają one niezwykłą moc żywotną i wielu zamożnych ludzi wstrzykuje sobie takie zastrzyki, nie dbając o jakąkolwiek moralność - odrzucając każdą negatywną informację czy nawet myśl o tym, że mogą być uczestnikami zbrodni przeciwko rodzajowi ludzkiemu.

Bóg doskonale wie, co dzieje się na naszej ziemi i posiada plan odsiania pszenicy od takich chwastów. Celem Boga jest odseparowanie ludzi, którzy chcą sprawiedliwości, miłości i pokoju - pod parasolem Jego Prawa i opieki, od ludzi o zupełnie przeciwnych pragnieniach.

Także jest istotne, abyśmy także wiedzieli o tym, że ludzki rodzaj jest skażony genetycznie i nie wszyscy ludzie są ludźmi posiadającymi dusze oraz jakąkolwiek dozę moralności i typowych ludzkich uczuć.

Bezspornym faktem jest oczywista Prawda, że człowiek nie jest w stanie istnieć bez Boga oraz Jego Prawa.

Wymownym przykładem jest postawa szatana (Lucyfera) oraz demonów czy upadłych aniołów. Nie są oni w stanie istnieć i normalnie funkcjonować według Prawa Bożego i bez pomocy Jego Ducha.

Wystarczy zapoznać się nieco z satanizmem, aby zrozumieć tę prostą prawdę. Istoty te nie są w stanie opracować żadnej nowej, inteligentnej ideologii czy planu, ponieważ odłączając się od Boga utracili Jego niezwykły przymiot - kreatywność.

Jest to szczególnie widoczne w działaniach szatana, który od tysięcy lat powtarza te same kłamstwa i jedynie ornamentacja czy rytuały zmieniają powierzchownie swój wystrój czy formę. Głowna doktryna się nie zmieniła od ogrodu Eden. Szatan chce być niezależnym od Stwórcy bogiem oraz stara się namówić pogardzaną przez siebie rodzinę ludzką do tego samego.

Zbliżamy się więc do czasu, w którym Bóg połozy kres dziełom szatana. Czasy te nazywamy czasami końca.

Im bliżej owych czasów, tym klarowniej zaczynają się one nam ukazywać.

Dla tych, którzy nie orientują się zbyt dobrze w tematach propagandy szatańskiej, proszę zapoznać się z materiałem z tego linku:

http://www.zbawienie.com/szatanska-propaganda.htm

oraz obejrzeć ten film:

 

Trochę więcej detali, które ujawnią niezwykle diaboliczny plan Lucyfera.

NWO jest oszustwem szatana.

Nie ma on żadnych planów pokojowego nowego świata, ponieważ wie on doskonale, że już niedługo znajdzie się on w więzieniu - on jego hałastra demonów. W oczach Boga jest on przestępcą Prawa i niedługo zostanie aresztowany za swoje zbrodnie. Śledztwo Boga zostało niemal zakończone i wina oskarżonego jest bezsporna.

Wiedząc to szatan nadal zwodzi, jak mówi Biblia - cały świat. Czyli oszukiwani jesteśmy wszyscy.

Jak my - Chrześcijanie jesteśmy oszukiwani - jest to chyba oczywiste. Najciekawsze jest to, że oni - jego słudzy są także oszukiwani.

Pierwsza rzecz - nie są oni informowani o jego winie oraz o bliskim wyroku śmierci z ręki Boga. Ludzie służący mu nie zdają sobie sprawy z tego, że służą skazanemu na śmierć zbrodniarzowi. Jest jeszcze gorzej. Ci naiwni ludzie łudzą się, że ów zbrodniarz uniknie kary i będzie w stanie także ich ochronić przed skutkami ich własnych zbrodni oraz przed gniewem Stwórcy.

Naiwność jego sług budzi we mnie przerażenie. Jest przecież oczywiste, ze jeżeli istnieje szatan, istnieje także Bóg - Stwórca Wszechświata. Sam fakt stworzenia Wszechświata czyni Go największą, wręcz niewyobrażalną potęgą we Wszechświecie. Któż może mu sprostać czy... powstrzymać Jego rękę?

Dlaczego więc mu służą?

Część służy mu z powodu zawartych umów, dopiero teraz wiedząc, w co się wplatali i jakie znaczenie ma podpisanie z nim cyrografu. Podejrzewam, że niektórzy z nich mają jeszcze szanse. Inni są ściśle kontrolowani przez niego oraz przez posłuszne mu demony. Jeden z byłych satanistów, Bill Schnoebelen twierdzi, że najwyżsi rangą Iluminaci, czyli ludzie zaufani Lucyfera są tak dokładnie kontrolowani, że sama myśl o ujawnieniu czegokolwiek powoduje natychmiast w mózgu taki niewysłowiony i debilitujący ból, że osoba w ten sposób kontrolowana nie jest w stanie absolutnie niczego zrobić, czy też nawet powiedzieć.

Plan Lucyfera jest prosty. Walczyć z Bogiem do końca zadając Jemu oraz ludzkości jak największe straty.

NWO to oszukańczy plan dla tych, którzy szukają Prawdy na Internecie.

Internet jest jego narzędziem, które jest skuteczne w rozprowadzaniu jego kłamstw, jego doktryny lucyferiańskiej, satanizmu, pornografii oraz... religii New Age czyli UFO. Informacje ujawniające jego plany nie są dla jego planów tak groźne, jak są groźne dla świata jego kłamstwa. Istnieje także protekcja Boga, dla takich, którzy pisują takie artykuły, jak ten!

NWO jest to pułapka.

Nam się mówi, ze Iluminacji, czyli ludzie oddani Lucyferowi uwielbiają symbolikę i dlatego mamy w wielu miejscach plany tzw. redukcji populacji, planów NWO itd. itp.

Staje się oczywiste, że jest to kolejne oszustwo, na które dały się nabrać miliony ludzi. Nagle, za pomocą Internetu wszyscy 'wiedzą', że istnieje plan NWO i panowie Iluminaci uwielbiają symbolikę, która masowo stosowana ukazuje ich niecne plany. Panuje nawet przekonanie ze po owych symbolach się rozpoznają.

Trzeba być wyjątkowo naiwnym, aby ufać osobie takiej jak szatan, który zawsze posługuje się kłamstwem.

Co najciekawsze, owych planów nikt nie ukrywa. Dopiero od niedawna niektórzy zaczynają sobie zdawać sprawę, że zostaliśmy ponownie oszukani.

Plan kolejnego oszustwa - NWO, jest niezwykle zwodniczy i prosty. Drastyczna kontrola populacji - system totalitarny. W celu ochrony planety przez wyczerpaniem się zasobów naturalnych oraz przed globalnym ociepleniem. To oficjalna szatańska wersja!

Oczywiście, że to jest kłamstwo. Kontrola totalitarna już istnieje. Można powiedzieć, że tenże cel JUŻ został OSIĄGNIĘTY.

Teraz czas na kolejny krok.

Ale... co jest wiec rzeczywistym celem?

Zmuszenie świata do otwartego buntu przeciwko Bogu, do walki zbrojnej przeciwko powrotowi Chrystusa i w zamian Boga świat będzie wielbił Lucyfera, który będzie udawał wielkiego i dobrego UFO z innej Galaktyki..

NWO to system religijny.

Ściślej, system wielbienia Lucyfera pod postacią dobrego aliena - Annunaki. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest to nonsens, ale poznawszy detale ów nonsens jest wysoce realny.

Jesteśmy masowo bombardowani lucyferiańską doktryną oraz propagandą. Internet ujawnia szatańskie powiązania rządów i elit. Owe demoniczne powiązania władz nie są zbytnio przed nami ukrywane. Wygląda nawet na to, że ktoś chce, abyśmy o tym dużo wiedzieli.

Ma to wielki sens, ponieważ plan szatana zakłada ujawnienie UFO, jako tzw. Annunaki, bogów z Kosmosu, którzy 'stworzyli' życie na ziemi i właśnie ma nastąpić ich powrót. Wracają aby nam pomóc przeciwko inwazji wysoce nam nieprzyjaznych sił kosmicznych, czyli... Jezusa Chrystusa, który ma powrócić na ziemię i objąć władzę, aresztować Lucyfera i jego demony oraz dokonać sądu nad całą planetą. Jego Powrót był planowany zanim się On jeszcze urodził na ziemi.

Oto dlaczego Boga przedstawia się ostatnio w tak negatywnym świetle.

Gra szatana polega na stworzeniu olbrzymiego kryzysu, pojawienia się fałszywego Mesjasza, zwanego Antychrystem, który ów kryzys w szybki sposób usunie, udostępni najnowsze zdobyczne naukowe, ukrywane przed nami przez wiele lat oraz 'osądzi' winnych wprowadzenia owego kryzysu.

Utworzenie porządku z utworzonego przez samego siebie bałaganu to właśnie jest NWO - system religijny oparty na wielbieniu Lucyfera, który gromadzi wojska Ziemi przeciwko Bogu. I to jest przyczyna takich szaleńczych zbrojeń nuklearnych.

Biblia zapowiada ostatniego króla uzurpatora jako wyjątkowo sprytnego, który usunie trzech innych króli. Można jedynie się domyślać, że chodzi o władców na najwyższych szczeblach rządowych. Dlaczego ich usunie? Za karę z powodu wprowadzenia owego kryzysu.

Szczytem kryzysu będzie najprawdopodobniej III Wojna Światowa, która będzie wojną religijną. Oto przyczyny mieszana wszystkich religii z Chrześcijaństwem - aby je w końcu zniszczyć. Jednym z elementów nie planowanych przez Lucyfera będzie zniszczenie Babilonu Wielkiego. Będzie to dzieło Boga, który natchnie serca królów, aby wykonali Jego zamysł.

Szatan używając podporządkowanych mu ludzi tworzy straszliwy kryzys, który stopniowo rozwija się na naszych oczach.

Doskonały schemat - problem, reakcja i rozwiązanie.

Ostatni król, Mesjasz zlikwiduje kryzys szatański, usunie lichwę, zniesie ceny ziemi, udostępni bezpłatna energię, oraz 'ukarze' winnych' kryzysu.

Daniela 7:(7) Potem spojrzałem i w widzeniu nocnym pojawiło się czwarte zwierzę, straszne i groźne, i nadzwyczaj silne; miało ono potężne żelazne zęby: pożerało i miażdżyło, a co pozostało, deptało swoimi nogami, było ono inne aniżeli wszystkie poprzednie zwierzęta, a miało dziesięć rogów. (8) Gdy uważnie przypatrywałem się rogom, zaczął wyrastać między nimi inny, mały róg, i trzy spośród poprzednich rogów zostały wyrwane. Na tym rogu były oczy jakby oczy ludzkie i usta, które mówiły zuchwałe słowa.

Owe usta mówiące zuchwałe słowa wyraźnie sugerują największe bluźnierstwa przeciwko Bogu w dziejach świata. Zuchwałość tzw. Antychrysta przekroczy dotychczasowe wyczyny Barraka Obamy czy innych wrogów Chrystusa. Wyrwanie trzech rogów oznacza pozbawienie władzy trzech znacznych władców.

Jest już także ewidentne, że czołowi agitatorzy, jak Alex Jones, czy Dawid Icke działają będąc finansowani przez... ONZ czy inne organizacje. Ruch oblegania Wall Street w Nowym Jorku jest także sponsorowany przez... bankierów, takich jak Soros.

Cały ruch New Age jest finansowany i kontrolowany przez ONZ!

Niemal wszystkie materiały ukazujące nam zatruwanie nas z powietrza - chemtrails, zatruwanie pożywienia, genetycznie modyfikowanych nasion, przekręty służb zdrowia, afera ze szczepionkami, informacje o UFO, blokowanie wynalazków bezpłatnej energii, ukrywana historia oraz powszechny satanizm władz - są one w wielkiej obfitości dostępne dla każdego na Internecie. Jeżeli się to ukrywa, ukrywa się jedynie pozornie.

Dlaczego?

Ponieważ szatan i demony chcą, abyśmy to wszystko wiedzieli. Kiedy pojawi się ostatni król, wtedy wina zdegenerowanych władców za powstały kryzys będzie ewidentna. Będzie on mógł powiedzieć: kto chciał o tym wiedzieć, wiedział od lat.

Istnieje kilka sekretów, które są dokładnie ukrywane. Władza Watykanu, finanse Watykanu, plany Syjonizmu w postaci Protokołów Mędrców Syjonu. Te dwie organizacja nadal działają w szczelnej tajemnicy, ponieważ jedynie te dwie organizacje sprawują rzeczywistą władzę.

Widać wyraźnie, jak słynny napis ręki Boga na murze w Babilonie, że świat szatana dąży do powstrzymania wytworzonego przez siebie kryzysu. Kiedy pojawi się ostatni władca - celem jego będzie powstrzymanie kryzysu i ukaranie winnych.

Świat będzie go za to uwielbiał. 

Daniel opisuje taki stan rzeczy.

Daniela 8:(23) Lecz pod koniec ich królowania, gdy zbrodniarze dopełnią swej miary, powstanie król zuchwały i podstępny. (24) Siła jego będzie potężna i spowoduje okropne nieszczęścia; i szczęśliwie mu się powiedzie w działaniu, i zniszczy możnych i lud świętych. (25) Działając podstępnie dzięki mądrości, będzie miał powodzenie; będzie pyszny w sercu i wielu zniszczy niespodzianie. Lecz gdy powstanie przeciwko księciu książąt, zostanie zmiażdżony bez udziału ludzkiej ręki.

Ten werset wyjaśnia nam szerzej działalność owego króla. Jego władza będzie masywna i dewastująca - przynosząca okropne nieszczęścia. Dalej werset mówi o zniszczeniu możnych. Bill Gates? Płoteczka, która myśli ze ma pieniądze. Rodziny bankierskie jak Rothschild, Rockefeller, Morgan, Goldman, Sachs i wiele innych. Dołóżmy do tego rodziny królewskie - Windsor, arabskich szejków - w tym linku mamy sporą listę noblistów - http://www.nobledynasty.com/worldroyalfamilies.htm

Biblia zapowiada ich niespodziane zniszczenie... zniszczenie wielu możnych a także zniszczenie ludu świętych.

Może to oznaczać zniszczenie Watykanu, czyli Babilonu Wielkiego oraz zniszczenie wszelkich religii, w których są święci Jezusa. Święci Jezusa to ludzie Jemu poddani oraz uznający Go za Króla i Zbawiciela- czyli Chrześcijanie. Wielu Chrześcijan widząc koniec, czy raczej sąd nad religiami zacznie tracić wiarę.

Dlatego Jezus zapytał, czy... 'znajdzie wiarę na ziemi', kiedy powróci!

Zatem ostatni król będzie osiągał same sukcesu i jedynie konkretna akcja tego króla przeciwko władzy Jezusa Chrystusa zniszczy go i zmiażdży. Zostanie on zniszczony bez udziału ludzkich armii - przez samego Chrystusa.

Jest oczywiste, że szatan nie będzie dbał o nikogo, poza samym sobą. Mamy tego klasyczne przykłady: Sadama Husseina, Hitlera, Stalina, Lenina, czy wielu, wielu innych. Nikt ze sług szatana nie otrzymał od niego niczego trwałego i każdy wcześniej czy później marnie skończył, często brutalnie zamordowany.

Podobnie hitlerowcy - popełniając najohydniejsze zbrodnie - po rozstrzelaniu tysięcy jeńców mordowano także tych, którzy tych jeńców rozstrzelali. Dla zatarcia śladów.

Szatan nie dba o nikogo i nie zawaha się poświęcenia któregokolwiek ze swoich sług, jeżeli to będzie dla niego korzystne.

Trzeba być wyjątkowo naiwnym, aby ufać w notorycznemu kłamcy!

Celem propagandy szatańskiej, widzianej już otwarcie w propagandzie New Age jest ukazanie Boga w maksymalnie negatywnym świetle, jako kosmicznego UFO agresora, który chce zniszczyć podczas inwazji całą ludzkość. Taka propaganda już jest widoczna w ruchu New Age, a ostatni król przewyższy wszystkich w owych kłamliwych propagandach.

Jako rezultat zobaczymy nieco zmieniony świat, w którym zapanuje na krótko pokój  i relatywne bezpieczeństwo, a dostęp do 'normalnego' życie będą posiadali tylko ci, którzy zgodzą się na wzięcie znamienia Bestii na prawą rękę lub na czoło.

Nawet znak Bestii - znamię jest oszustwem!

Większość z nas jest głęboko przekonana, że chodzi o czipa wszczepionego pod skórę. Tymczasem Biblia wyraźnie mówi o znamieniu, czyli o czymś, co będzie wyraźnie widoczne na zewnątrz ciała, ku uciesze tych, którzy także owo znamię już będą posiadają.

Znamię ma więc charakter propagandowy i musi być ono widoczne, aby wszyscy wiedzieli, że dana osoba posiadająca znamię składa ukłon przed posągiem lub obrazem Bestii, którą wielbi.

W takiej sytuacji postawa Chrześcijan w tym okresie będzie szczególnie trudna. Bóg wyraźnie ostrzega, ze każdy, kto weźmie owo znamię, otrzyma od Niego wyrok śmierci.

Objawienie 14:(9) A trzeci anioł szedł za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeżeli ktoś odda pokłon zwierzęciu i jego posągowi i przyjmie znamię na swoje czoło lub na swoją rękę, (10) to i on pić będzie samo czyste wino gniewu Bożego z kielicha jego gniewu i będzie męczony w ogniu i w siarce wobec świętych aniołów i wobec Baranka. (11) A dym ich męki unosi się w górę na wieki wieków i nie mają wytchnienia we dnie i w nocy ci, którzy oddają pokłon zwierzęciu i jego posągowi, ani nikt, kto przyjmuje znamię jego imienia.

Jak można z tą karą pogodzić miłość Boga do człowieka?

Jest w tym określony cel oraz ściśle określone warunki. Każdy apostoł Jezusa był srogo prześladowany i uśmiercony, za wyjątkiem apostoła Jana, który spędził w kajdanach kilka lat na wyspie Patmos .

Słowo Boże mówi, że...

Hebrajczyków 12:(6) bo kogo Pan miłuje, tego karze, i chłoszcze każdego syna, którego przyjmuje.

Wszystko zależy od świadomości człowieka. Bóg zna doskonale nasze serca i potrafi dokładnie przewidzieć, jak zachowamy się w takiej czy innej sytuacji. Inaczej mówiąc, Bóg nie musi nas w ten sposób doświadczać, ale jesteśmy spektaklem dla wszechświata, dla armii aniołów czy innych stworzeń Bożych i Bóg pragnie raz na zawsze oczyścić swój autorytet z wszelkich szatańskich zarzutów. Raj na ziemi, czyli Królestwo Boże będzie odpowiedzią Boga dla rządów ostatniego króla.

Dlatego w przyszłości nie będzie już ani sądów Boga, ani prób. Człowiek zostanie usunięty za sam plan popełnienia zła.

Wiele wyjaśnia nam werset z Ewangelii Łukasza.

Łukasza 22:(31) Szymonie, Szymonie, oto szatan wyprosił sobie, aby was przesiać jak pszenicę. (32) Ja zaś prosiłem za tobą, aby nie ustała wiara twoja, a ty, gdy się kiedyś nawrócisz, utwierdzaj braci swoich.

Słowa Jezusa ujawniają pewne spory pomiędzy Bogiem a szatanem. To szatan prowokował Boga podczas sprawdzania lojalności Hioba. Szatan najprawdopodobniej także argumentował, że Bóg otoczył wielką opieką wszystkich uczni i apostołów oraz ich ŚWIADOMOŚĆ była na tym etapie znacznie większa niż kogokolwiek innego. Zdaniem szatana apostołowie powinni przejść przez znacznie większe próby niż ktokolwiek inny. Bóg najwidoczniej wyraził na to zgodę.

Podobnie będzie w czasach końca. Biblia także zapowiada, że nie każdy w tych okropnych czasach będzie musiał cierpieć tak, jak cierpieli apostołowie. (Znacznie więcej na ten temat w artykule o porwaniu.)

Bóg wybiera ludzi ku Prawdzie i to On daje zrozumienie. Reszta należy do człowieka. Bóg daje zrozumienie tym, którzy Jego zdaniem są w stanie stawiać dalsze kroki,  a On jest chętny wspomagać każdego w takich sytuacjach. W tym celu Bóg powołuje wielu, ale nie wszyscy są przez Niego wybrani. Po prostu nie wszyscy stawiają dalsze kroki i poddają się Jego woli i mocy Jego Ducha. Jezus bardzo trafnie to wyjaśnił w przypowieści o siewcy.

W chwili obecnej Bóg wybiera dwie grupy Chrześcijan.

Jedni będą porwani do nieba - 144.000 to najprawdopodobniej liczba porwanych.

Druga grupa to Niewiasta Boża, która rodzi potomstwo Chrześcijan. Owa grupa zostanie uprowadzona gdzieś na ziemi w bezpieczne miejsce.

Trzecia grupa Chrześcijan to tacy, którzy słuchają czasami ostrzeżeń ale są wyjątkowo bierni, czyli nie robią z tego żadnego większego użytku. Nie przestrzegają dokładnie Jego przykazań z wielu różnych powodów i zbytnio miłują świat szatana, pomimo, ze Prawda jest im doskonale znana.

Ci ludzie otrzymają w czasach końca dwóch świadków Jezusa (Artykuł o porwaniu!) oraz będą osobiście widzieli i słyszeli poselstwa trzech aniołów oraz niezwykłe cuda samego Boga. Będą więc całkowicie świadomi Prawdy i właśnie dlatego wymaganie bezwzględnego posłuszeństwa - nawet w obliczu pewnej śmierci  z rąk sług szatana - będzie słusznie przez Boga wymagane. Nie wszyscy staną przed taką alternatywą.  Ci, którzy zginą z rąk sług szatana, zmartwychwstaną do życia wiecznego.

Pomimo olbrzymich wysiłków propagandowych szatana, ujawnienia UFO - (siły szatańskie) oraz pokazu wielkiej mocy demonicznej, Bóg również ukaże swoją moc, swoje cuda oraz plagi na bezbożnym i morderczym świecie. W takiej sytuacji nie będzie człowieka, który nie byłby świadomy istnienia Boga oraz szatana. Zwłaszcza, że wszystko to będzie się działo już po porwaniu najwierniejszych sług - żywych i zmartwychwstałych - także do życia. Owo porwanie już teraz doprowadza sług szatana do szału i nie są oni w stanie temu zapobiec.

Totalne oszustwo szatana nie przyniesie spodziewanych rezultatów i z morza ludzkiego wyłoni się Wielka Rzesza tych, którzy będą służyć Bogu, oddadzą Mu należną chwałę i uzyskają życie wieczne w posłuszeństwie wobec Jego sprawiedliwych Praw.

Niestety będą także ludzie znający Prawdę i wiedzący, co się w rzeczywistości dzieje. Znaczna większość z nich odrzuci Boga i Jego Prawa wybierając śmierć, ponieważ dla nich nie będzie możliwe życie w posłuszeństwie i sprawiedliwości. Poważną rolę w ich zachowaniu odgrywa fakt skażenia genów ludzkich. Część z nich to nie ludzie ale potomstwo szatana i upadłych aniołów. Nie są to stworzenia istniejące z woli Boga i nie posiadają oni sumień i dusz. Krzywda innych jest ich wyłącznym celem istnienia.

Objawienie 9:(20) Pozostali ludzie, którzy nie zginęli od tych plag, nie odwrócili się od uczynków rąk swoich, nie przestając oddawać czci demonom oraz bałwanom złotym i srebrnym, i spiżowym, i kamiennym, i drewnianym, które nie mogą ani widzieć, ani słyszeć, ani chodzić, (21) i nie odwrócili się od zabójstw swoich ani od swoich czarów, ani od wszeteczeństwa swego, ani od kradzieży swoich.

Wszelkie okoliczności łagodzące wobec tych ludzi zostaną całkowicie wyczerpane. Pozostanie jedynie wykonanie na nich  sprawiedliwego wyroku. Bóg już nigdy nie pozwoli nikomu na to, aby jedni ludzie krzywdzili drugich.

Objawienie 21:(3) I usłyszałem donośny głos z tronu mówiący: Oto przybytek Boga między ludźmi! I będzie mieszkał z nimi, a oni będą ludem jego, a sam Bóg będzie z nimi. (4) I otrze wszelką łzę z oczu ich, i śmierci już nie będzie; ani smutku, ani krzyku, ani mozołu już nie będzie; albowiem pierwsze rzeczy przeminęły.

Trzeba także zwrócić uwagę na najbliższą Olimpiadę w Londynie. Każda Olimpiada jest mega rytuałem szatańskim, który jest oglądany przez miliardy ludzi. Istnieje wiele spekulacji na temat najbliższej Olimpiady. Co ona nam przyniesie, czas pokaże.

Trzeba także rozważyć jedną podstawową prawdę o świecie którym rządzi szatan.

Każda masowa propaganda władz i  mediów - środków masowej dezinformacji to z pewnością mega oszustwo. Zawsze tak było, jest tak nadal i nie ma przyczyny, aby to uległo zmianie. Nigdy nie ufaj tym, którzy rządzą w tej chwili światem.

Jest tylko jedno źródło Prawdy na ziemi. owym źródłem jest Biblia - Słowo Boże. Coraz bardziej znienawidzona przez szatański świat!

A Biblia zapowiada od 2000 powrót Chrystusa w olbrzymim Nowym Jeruzalemie, który ma wielkość niewiele mniejszą od wielkości Księżyca.

Zobacz co przed nami ukrywają.

Sprawdź ten link. Google Sky.

Oto czego boi się szatan oraz jego słudzy, którzy być może tuszują już teraz stopniowe zbliżanie się Nowego Jeruzalemu do ziemi.


Napisano: 11 Marca 2012.

Ostatnie uaktualnienie: 11 Marca 2012.