Powrót

NWO - mega oszustwo!

Ostatnie uaktualnienie: 12 Listopada 2011

Niewielu poszukiwaczy Prawdy zdaje sobie sprawę z tego, że NWO to pułapka. Informacje o NWO są dostępne dla każdego w niemal każdej chwili i olbrzymich ilościach. Miliony witryn internetowych zajmuje się spiskiem NWO i analizuje wszelkie aspekty owego rzekomego spisku.

Niewielu zapyta - dlaczego owe informacje są tak łatwo dostępne? Dlaczego witryny poszukiwaczy 'prawdy' nie są cenzurowane? Nikt nie bywa aresztowany czy zamordowany?

Owszem, kilku znanych ludzi straciło życie, ale po prostu przypadkowo odnaleźli oni rzeczywistą konspirację i to spowodowało takie drastyczne reakcje władz.

Dwa przykłady.

Bill Cooper - zorientował się, że był używany przez władze jako dezinformator. Wprowadzał ludzi w błąd informując o rzekomych gościach z kosmosu, którzy rzekomo mieszkają i współpracują z rządem USA. Wyjaśnił on publicznie, że technologia latających pojazdów UFO jest zupełnie ziemska. Przyznał także, że widział dokumenty o ciałach Alienów ale ich samych nigdy nie widział.

Bill był ponownie narodzonym Chrześcijaninem i rozważał spełnianie się proroctw biblijnych na antenie swego radia o zasięgu kilku milionów ludzi w USA. W roku 2001 został zastrzelony przez... policję. Nikt nawet nie prowadził śledztwa w tej sprawie.

Rick Clay - młody Brytyjczyk, który odkrył okultystyczne powiązania Olimpiady w Londynie 2012 oraz powiązania z UFO (demony). Popełnił... 'samobójstwo'.

Istnieje mało śladów ujawniających kontrolę rządów i finansów pod berłem Watykanu, Jan Paweł I został otruty za próbę wniknięcia w owe tajemnice. Wszelkie informacje na temat powiązań rządów z okultyzmem, pedofilią (nie tylko Watykan!) są starannie przed nami ukrywane.

Na temat NWO jest mnóstwo.

Na temat kontroli świata przez Watykan jest niewiele.

Można pisać o planach redukcji populacji, zatruwaniu środowiska, globalizacji, ale na temat powiązań wszystkich tych elementów z Lucyferem niewiele można znaleźć.

Jednym z powodów jest niechęć poszukiwaczy, którzy obawiają się wyśmiania i wyszydzenia, bo przecież i szatan i Bóg nie istnieją. Sprawdź film z tego linku - http://www.youtube.com/watch?v=MbogTC6tXVg

Inne powody, to brak zrozumienia - zwłaszcza tych, którzy nagle znaleźli materiały na temat NWO i początkowo są pewni, że odkryli największą tajemnicę świata. Większość nie zdaje sobie sprawy z tego, że nawet na Internecie większość wiadomości jest kontrolowanych. Istnieją jednak przecieki, ale niewielu potrafi je wyłapać i właściwie zinterpretować.

Dlaczego nie będzie NWO?

Szatan doskonale wie, że Bóg mu nie pozwoli na drugą wieżę Babel.

NWO jest więc czystą dezinformacją.

 

Rzeczywisty plan to stopniowe  wyniszczanie najrozmaitszymi metodami Chrześcijaństwa i Judaizmu.

To właśnie ten plan jest przed nami ukrywany.

Plan systematycznego wyniszczania Chrześcijaństwa i Judaizmu, wszystkich krajów chrześcijańskich o tradycyjnie białej populacji -  to rzeczywiste cele rzekomych Globalistów.

Celem jest cała Europa, Zachodnia część Rosji, Wielka Brytania, USA/Kanada a także Australia i Nowa Zelandia. Kraje te są systematycznie wyniszczane w najrozmaitsze sposoby.

Wszystkie te kraje są systematycznie infekowane bezspornymi wrogami Chrześcijaństwa i Judaizmu - Islamistami.

Wszelkie działania, które pozornie prowadzą do NWO, to działania mające na celu umocnienie władzy w formie dyktatury socjalistycznej. Taka władza zapewnia bezkarną realizację owych ludobójczych planów.

Coraz mniej ludzi wierzy w 'demokrację', ponieważ owa dyktatura jest niemal ewidentna. Nie społeczeństwo decyduje o tym, czego chce, ale władze, pozornie wybrane w demokratycznych wyborach DYKTUJĄ społeczeństwu swoje nieludzkie programy.

Znacznie więcej na ten temat w dwóch linkach:

http://www.zbawienie.com/wojna.htm

http://www.proroctwa.com/powolne-ludobojstwo.htm

Dlaczego UE się ona rozpada?

Ponieważ jej celem było zcentralizowanie władzy a nie jakikolwiek dobrobyt. Władzę umocniono, istnieją specjalne oddziały policji i wojska do tłumienia buntów oszukiwanych ludzi, które będą sprowadzane z innych państw w przypadkach ekstremalnych buntów narodów. Jeżeli Polska zacznie się buntować, sprowadzi się policję i armię z Anglii czy Rosji. W ten sposób policja i wojsko nie przejdzie na stronę demonstrantów ponieważ nie znają oni nawet naszego języka.

Powodem upadającej Unii jest ohydna kradzież wszelkich pieniędzy, jakie posiadały rządy krajów członkowskich i zamiast dobrobytu Unia (Watykan) żąda spłaty pozornych długów. Ów upadek jest starannie reżyserowany poprzez stopniowe wstrzymywanie finansów. Cel umocnienia władzy został zrealizowany. Unia juz nie jest praktycznie potrzebna.

Z mojego podwórka - Australia - poprzedni rząd Howarda zdołał uzbierać 80 miliardów dolarów. Kiedy wybory wygrał Kevin Rudd, okazało się nagle, że nie mamy 80 miliardów na plucie ale mamy 30 miliardów długu. Nikt nie odważy się zapytać publicznie, co się stało ze $130 miliardami.

W USA zaginęło bez śladu co najmniej $14 bilionów. $9.0 bilionów z Banku Federalnego i reszta z Pentagonu. Europejskich realiów nie znam. Czy w erze komputerów istnieje możliwość zaginięcia takiej ilości pieniędzy? Czy kiedykolwiek zapomniano ci przysłać rachunek?

Prosty przykład koncernów przemysłowych, banków i kompanii olejowych.

Koncerny zarabiają niezwykłe pieniądze. Każde przedsiębiorstwo posiada zyski. Bez zysków nie mogłoby istnieć. Z zysków tych płacone są podatki. Jak wiec jest możliwe, że wszyscy na świecie pracują tylko po to, aby zwiększać długi?

Kto pożyczał owe pieniądze?

Za owe zaginione 14 bilionów dolarów wszyscy Amerykanie mogliby żyć dostatnio bez potrzeby pracy przez co najmniej 4 lata!

Po prostu wszyscy jesteśmy okradani - całe państwa i narody. Gdyby nieco przyhamowano odpływ (kradzież) gotówki z Grecji czy innych krajów członkowskich UE, Unia miałaby się całkiem nieźle. Tymczasem widać wyraźnie celowy ruch destruktywny, który ową Unię całkowicie rozbija. Jest ewidentne, że Unia to jedynie wprowadzanie nas w błąd! Sztuczny twór i nie o Unię tutaj chodzi.

Celowo jest zacieśniany ucisk władz oraz kreowany coraz większy kryzys, którego celem jest III Wojna Światowa.

Kto posiada te pieniądze?

Istnieje tylko jedna organizacja, która nigdy nie płaci podatków i posiada stały dopływ gotówki z różnych źródeł przez setki lat.

Watykan - największa potęga finansowa świata, kontrolująca cały świat finansowy, edukację, szpitale, muzea, ośrodki religijne jak kościoły, parafie, olbrzymie ilości ziemi, złota i ukrytych biznesów, z pornografią włącznie, o których z rzadka słyszymy.

 


Kliknij aby powiększyć!

Dlatego informacje o finansach Watykanu są dla większości niedostępne, aczkolwiek elity światowe doskonale o tym wiedzą i czasami skrawki owych informacji trafiają na Internet.

Nas wprowadza się w błąd rzekomymi planami NWO, o którym się nawet mówi, że to dla naszego dobra.

Ultymatywnym celem jest walka z Bogiem.

W tym celu narody się zbroją od lat 40-tych, trwają masowe nuklearne zbrojenia, które mogą być użyte jedynie przeciwko Bogu.

Ani Rosja, ani Anglia, ani USA czy Chiny - państwa te nie były i nie są wrogami. Wszystko polega na oszustwie i manipulacji. Cała owa gra wygląda dokładnie tak, jak walki na ringach zapaśniczych - World Wrestling Federation. Ani USA ani Rosja, (nawet sowiecka) nigdy nie byli wrogami. Tak jak w WWF, jedynie pozornie są oni wrogami i trwa zacięta walka na ringu, ale poza kulisami zapaśnicy idą na wódkę i inne uciechy, a władcy świata udają się do... Bohemian Grove.

Istnieje jeszcze jeden nieznany ogółowi aspekt  NWO.

NWO istnieje od co najmniej 100 lat!

Jest król świata widzialnego i niewidzialnego, a jego rozkazy kierują bezsprzecznie wydarzeniami naszego świata.

Owym królem NWO jest papież!

 

Jest to światowa dyktatura  Watykanu. To z Watykanu idą owe nonsensowne pomysły jak multikulturalizm czy polityczna poprawność, wsparcie dla gejów i lesbijek oraz coraz częstsze próby legalizacji pedofilii. Watykan kontroluje całą politykę światową a jego orężem jest USA i NATO. Jego dzieła to Unia Europejska. Jego finanse to największe banki świata z Bankami Federalnymi państw z USA włącznie.

To Watykan dyktuje światu swoje plany i świat ludzi, wielbiących Boga Biblii, czyli Chrześcijaństwa i Judaizmu, trzymany mocno w szponach watykańskich bankierów jest systematycznie wyniszczany.

"Pozwólcie mi wydawać i kontrolować narodową walutę, a nie dbam kto wydaje prawa" - Mayer Amschel Rothschild - administrator banków Watykanu.

 

Rothschildowie są jedynie administratorami watykańskich bogactw i z polityką światową niewiele mają wspólnego.

Czy słyszał ktoś o planach politycznych Rothschildów? Czy uczestniczą oni, czy też inni bankierzy w jakichkolwiek obradach, na których podejmowane są decyzje w kwestiach światowych?

W odróżnieniu do bankierów, wiodącą postacią POLITYCZNĄ tego świata jest właśnie papież, najbardziej aktywny polityk na naszym globie.

Spisek NWO nie istnieje. Istnieje natomiast rzeczywista władza globalna - NWO - socjalistyczna dyktatura z królem tego świata na świeczniku watykańskim. Władza ta staje się systematycznie coraz bardziej uciążliwa i dewastująca całą planetę.

Rzadkie zdjęcie papieża w otoczeniu Trójstronnej Komisji.

Stosowana jest metoda fabiańska czy też leninowska. Małymi kroczkami do przodu, albo dwa kroki do przodu i jeden do tyłu.

Winę zrzuca się na Żydów! To Watykan kontroluje Żydów oraz ich finanse. Niewielu wie, że Watykan jest praktycznie właścicielem Izraela. Watykańska Nierządnica ujeżdża Bestię, czyli Izrael oraz międzynarodowy Syjonizm. W wygodny dla siebie sposób Watykan obdziela władzą wielu Syjonistów, których sam kontroluje i manipuluje, a nam podsuwa kłamstwo, że Żydzi są źródłem wszelkich światowych nieszczęść.

Oczywiście jest w tym wiele prawdy i są konkretne przyczyny, dlaczego wybiera się właśnie syjonistów. Jednakże cała odpowiedzialność przed Bogiem spada w chwili obecnej na Watykan.

Na nasze szczęście biblijne proroctwa zapowiadają bliską już ingerencję Boga w wydarzenia światowe i wkrótce sam Bóg natchnie serca syjonistycznych władców państw, którzy wykonają Jego wyrok na tej zbrodniczej światowej Nierządnicy. Potem sami otrzymają wyrok Boży za swoje dalsze zbrodnie.

Objawienie 17:(15) I mówi do mnie: Wody, które widziałeś, nad którymi rozsiadła się wszetecznica, to ludy i tłumy, i narody, i języki. (16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu. (17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże. (18) A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi.

Zniszczenie Nierządnicy będzie pierwszym widzialnym i bezspornym aktem Boga na ziemi od niemal 2000 lat!

Od pewnego czasu widać nasilającą się walkę pomiędzy syjonistycznymi mediami, a Watykanem. Media te coraz częściej ujawniają  pedofilskie skandale a nawet zaczynają się protesty skierowane przeciwko watykańskiej kontroli finansów światowych oraz ujawnianej masowej pedofilii.

Nie łudźmy się - NWO działa od 100 lat! To już nie jest konspiracja. To fakt. Spiskiem jest walka z Chrześcijaństwem.

Szatan rządzi światem i posiada on tylko jeden plan. Wyrządzić jak największe szkody Bogu a zwłaszcza Jego sługom! Szatan doskonale wie, że nie ma on szansy na pokonanie Boga.

Pomimo pewnej przegranej nadal będzie on starał się zadawać Bogu dotkliwe ciosy - jak bokser na ringu, walczący przeciwko znacznie lepszemu przeciwnikowi.

Poddanie się bez walki to hańba. Walka więc trwa nadal i trwać będzie do ostatniej trąby anielskiej, oznajmiającej koniec rządów szatana i jego ziemskich sług.

 

Napisano: 12 Listopada 2011

Ostatnie uaktualnienie: 12 Listopada 2011