Powrót

NESARA - prawo, które zmieni planetę?

W 1999 roku dokument o objętości 75 stron zatytułowany Akt Krajowego Bezpieczeństwa Ekonomicznego i Reformy (NESARA) został przedłożony do Kongresu, gdzie przeleżał prawie rok czasu, bez żadnej akcji prawnej. Późnym wieczorem w dniu 9 marca 2000, pisemne wezwanie kworum zostało ręcznie dostarczone przez żołnierzy oddziałów Delta Force oraz Navy Seals dla 15 członków Senatu i Izby Reprezentantów Kongresu USA, którzy byli sponsorami i ko-sponsorami Aktu NESARA. Zostali oni natychmiast eskortowani do swoich biur Kongresowych w celu natychmiastowego głosowania, w którym prawnie zaakceptowano Akt NESARA.

Tych 15 członków Kongresu było jedynymi uprawnionymi osobami do zajmowania urzędu, zgodnie z prawem pierwotnej poprawki nr. 13. Pamiętajmy, że w wojnie z 1812 roku, brytyjscy żołnierze zniszczyli egzemplarze Poprawki do Tytułów Szlacheckich (TONA), ponieważ Poprawka ta zabraniała każdemu, kto miał powiązania z koroną w Anglii, sprawowania funkcji publicznych.

Ciąg dalszy w owych dwóch linkach.

http://forum.swietageometria.info/index.php?PHPSESSID=50f8433c3ab034ebb530b3eb5e8846f0&topic=570.0

http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2010/10/11/nesara-prawo-ktore-mialo-zmienic-los-naszej-planety/

Wystarczy pobieżna lustracja i już śmierdzi to na kilometry mega spiskiem. Prawdę powiedziawszy, wygląda to na celowe rozprzestrzenianie owych informacji.

Nie trzeba wielkiej znajomości ekonomi i realiów dzisiejszego świata, aby zorientować się, co jest złego w dzisiejszym świecie.

Wszelkie przepisy na doskonałą ekonomię świata mamy w... Biblii.

Dobry Bóg zadbał o to, abyśmy żyli szczęśliwie i dostatnio a Jego Naród Wybrany w okresie posłuszeństwa wobec Boga był najbogatszym państwem na globie ziemskim, co dzisiejsze kłamliwe media wraz z nauką starają się przed nami ukryć.

Przyczyną było nie tylko błogosławieństwo Boga, ale korzyść z stosowania Bożych przykazań.

Mogę natychmiast podać 100% receptę na uzdrowienie światowej ekonomi, która zda egzamin w ciągu krótkiego okresu czasu.

Te czynniki spowodują niemal raj na ziemi i gwałtowny spadek populacji. Nietrudno się domyśleć, że to wszystko jest oparte na prawie Bożym.

NESARA pobieżnie polega na tych samych zasadach. Dlaczego śmierdzi to spiskiem?

Po pierwsze, sposób, w jaki jest ten system sprzedawany.

Po drugie - z powodu dziwnych osób z grupy New Age, którzy głównie za tym stoją.

Jaki byłby tego cel?

Rządy planują ujawnienie UFO czy też Aliens. Planuje się NWO. Planuje się wynagradzanie posłusznych ziemią i bogactwami. Planuje się przyjęcie znaku 666. Planuje się masowe oszustwa.

Jak to można zrealizować?

Powiedzmy ujawnią się Aliens (UFO). Jak będą mogli nasz przekonać, abyśmy ich uwielbiali? Jeżeli zmuszą rządy do realizacji NESARA, nagle na świecie zapanuje niezwykły dobrobyt. Kto będzie godny uwielbienia? Alieny, ponieważ to ode doprowadziły do takiej cudownej sytuacji - światowego dobrobytu. Jeżeli także udostępnią nam nasze wynalazki podając je za swoje, niefrasobliwi i naiwni mieszkańcy naszego globu będą ich uwielbiali jak bogów. Nie rozumiejąc, że to było planem Boga od zarania dziejów.

I O TO WŁASNIE CHODZI!

Wystarczy zajrzeć do Biblii, aby natychmiast zaczerpnąć z niej mądrości samego Boga, który podał niezwykle mądre i skuteczne w zastosowaniu przykazania, które mogą zaprowadzić na ziemi rzeczywisty dobrobyt i szczęście całych narodów.

Problem tkwi w tym, ze świat odrzuca Boga z szczególną nienawiścią do Jego praw moralnych. Dlatego wielbicieli największego kłamcy, Lucyfera jest znacznie więcej niż tych, którzy szczerze wielbią Boga.

Właśnie NESARA jest kolejnym dowodem na to, że Biblia jest prawdziwa, ze jest Słowem Boga i bez Jego praw człowiek nie jest w stanie niczego osiągnąć.

Przecież NESARA to powrót do Bożych Przykazań, opartych na miłości, prawdomówności i sprawiedliwości! Stany Zjednoczone powstały na bazie chrześcijańskiej Konstytucji. Problem rozpoczął się w tym państwie wtedy, kiedy prezydenci rozpoczęli ową Konstytucję unieważniać. Szczytem kłamstw i oszustw jest okradanie Ameryki przez prywatny lichwiarski Bank Federalny oraz bezprawny system podatkowy IRS - obie instytucje całkowicie sprzeczne z Konstytucją.

Ewentualna implementacja NESARA będzie powrotem do Przykazań, czyli nie jakiś genialny wymysł jakiś super inteligentnych gości z kosmosu czy przekazu niewidzialnych 'opiekunów' naszej planety, ale czysty plagiat Słowa Bożego.

Kolejna kłamliwa propaganda, która jest tym razem sprytnie podsuwana jako materiał zakazany.

To nic nowego! Biblia mówi o tym od 3.5 tysiąca lat. Wystarczy przestudiować Prawo Starego Testamentu, aby zbudować trwały, ekonomicznie bogaty system rządów.

Jeżeli świat dołożyliby do tego wielbienie Jezusa, zapanowałoby na ziemi Królestwo Boże! Nie mam najmniejszej wątpliwości, że Chrystus pospiesznie powróciłby na ziemię, gratulując takiej postawy i dając ludzkości w nagrodę życie wieczne!

 

Napisano: 8 Marca 2011

Ostatnie uaktualnienie: 8 Marca 2011

 

powrót
 
powrót na górę