Pytanie do chrześcijan dowolnego odłamu

Artykuł poniższy został opublikowany na portalu - Wolne Media. Ponieważ jest to publiczna krytyka Boga (czy raczej - boga)oraz Chrześcijaństwa - postanowiłem publicznie odpowiedzieć pani Sobolewskiej w najbardziej... racjonalny sposób.

Moje odpowiedzi podane są pogrubioną kursywą.

Wielkość czcionki - A A A
 

Ostatnie uaktualnienie: 16 Maja 2012

 

Bardzo gorąco proszę czytać uważnie i ZE ZROZUMIENIEM albo nie komentować.

Nie, to nie jest tekst o nieistnieniu Boga.

Nie, nie chodzi również o to, co opętuje ludzi ani dlaczego.

To jest zupełnie o czym innym, ale nie dowiesz się tego, jeśli nie przeczytasz. ZE ZROZUMIENIEM i do końca!

* * *

Drogi chrześcijaninie dowolnego odłamu, wytłumacz mi proszę, jak to jest możliwe, że:

- Ludzie wierzący i modlący się do waszego boga doznają opętań przez demony?

 

Temat jest bardzo szeroki. Odpowiedź na to można znaleźć w artykule. Jak zwalczać opętanie?

Najprostsza odpowiedź - większość ludzi, także Chrześcijanie, sami się pchają w szpony demonów, czasami nie mając pojęcia co się z nimi dzieje i jakie są tego przyczyny. Skutki zwykle są oczywiste.

Nie można stosować przysłowia - "Panu Bogu świeczkę, a diabłu ogarek." Bóg nie toleruje przyjaźni człowieka z szatanem, zwłaszcza, jeżeli ten człowiek uważa, ze służy Bogu.

 

- Ksiądz egzorcysta nie jest w stanie wypędzić tych demonów, używając imienia waszego boga?

 

Niezupełna prawda. Demony są wypędzane przez samego Jezusa Chrystusa. Problem polega na tym, że nie wszyscy egzorcyści wiedzą, jak je wypędzać, oraz nie wszyscy Chrześcijanie rozumieją potrzebę pomocy Jezusa do usuwania demonów. Demony są wypędzane tylko i wyłącznie mocą imienia Jezusa. Brak użycia imienia Jezusa może być przyczyną niepowodzenia. Demon może udawać, że boi się imienia Matki Boskiej, JP II czy... Buddy, ale ogólnie bez użycia imienia Jezusa egzorcyzmy są nieskuteczne.

 

- Ludzie wierzący, opętani przez demony, popełniają samobójstwo?

 

Tak często się zdarza. Celem szatana i demonów jest twoja śmierć bez jakiekolwiek nadziei na zmartwychwstanie. Kiedy człowiek zabrnie w satanizm za daleko, demony mogą go nawet zabić. Bardzo niebezpieczna gra dla człowieka.

 

Czy wasz bóg nie potrafi ochronić swoich owieczek przed Szatanem i jego mizernymi sługusami?

Oczywiście że potrafi, ale... ale nie zawsze ma ku temu powody. Wszystkie religie są kontrolowane przez demony. Wielu tzw. 'sług' Bożych to w rzeczywistości słudzy szatana.

 

Coś tu się chyba nie zgadza, nieprawdaż?

 

Masz 100% rację! :-)

 

Jeśli Bóg jest prawdziwym Bogiem Wszechmogącym, to jest… wszechmogący. A więc diabły i demony w obliczu jego wszechmocy powinny znikać tak, jak śnieg znika pod wpływem promieni słońca – czy to nie wydaje się wam logiczne i porażająco oczywiste? Co to za bóg, który nie potrafi sobie poradzić z byle demonem i pozwala mu krzywdzić i zabijać swoich wyznawców?

Czy pasterz, który nie potrafi obronić owiec przed wilkiem nie powinien być zastąpiony innym, bardziej skutecznym?

Jak bardzo zaślepieni i bezkrytyczni muszą być wyznawcy, jeśli trwają przy bogu, który jest tak żałośnie nieudolny i zawodny w obliczu zła i sił piekielnych?

Czy wy w ogóle zastanawialiście się nad tym – jakże oczywistym – błędem w waszym religijnym Matrixie?

Jeśli Szatan jest silniejszy od Boga, to może to on jest tym bożkiem, którego nieświadomie czcicie?

 

Bóg jest Mocą, której człowiek nie jest w stanie pojąć i ogarnąć rozumem! Jest także niezwykle mądry i sprawiedliwy. Ponieważ wszystkie religie są w mocy szatana, nie w każdej sytuacji Bóg reaguje na opętania i nie zawsze pomaga. Nie jest to objaw Jego niemocy, ale istnieją poważne przyczyny, dlaczego w wielu przypadkach Bóg pozwala na prześladowania przez demony.

Sprawdź artykuł - Dlaczego Bóg dopuszcza zło?

 

A teraz mała lekcja logicznego pomyślunku – wiem, nie przywykliście do myślenia, ale jednak spróbujcie, czasem warto:

Jeśli waszym bogiem jest Jahwe (a tak przecież stanowi Biblia, w której skład wchodzi Stary Testament), to jakim cudem Jahwe jest też bogiem satanistycznych kabalistów, którzy chcą was zetrzeć z powierzchni ziemi?! Jak to jest możliwe, żeby pobożni chrześcijanie i sataniści spod znaku Kabały czcili i modlili się do tego samego boga?

 

Bóg nie ma na imię Jahwe. To imię demona. Sprawdź ten artykuł. Czy Bóg posiada osobiste imię?

 

Na zakończenie donoszę, że padłam wiele lat temu ofiarą klątwy, skutkiem czego przyczepił się do mnie jakiś paskudny demon, który postanowił zmusić mnie do samobójstwa. Jazgotał w mojej głowie tak straszliwie, że nie mogłam nic robić ani spać w nocy. Jednak ja, jako urodzona, prawdziwa RACJONALISTKA (bez cudzysłowu, przysługującego sekciarzom z portalu racjonalista.pl) nie szukałam pomocy ani u trucicieli spod znaku IG Farben (dziś Bayer, BASF itp.) ani u księży służących demonicznemu Jahwe.

Ja zwróciłam się z prośbą bezpośrednio do Źródła, czyli Boga prawdziwego, który nie ma absolutnie nic wspólnego z religiami i kapłanami i nie posiada imienia (zwłaszcza tego na „J”). I zostałam uzdrowiona bez sensacji, które towarzyszą kościelnym egzorcyzmom.

 

Teraz rozumiesz co się stało? Wyjaśniam więc w racjonalny sposób.

Zwróciłaś się do Boga rzeczywistego, który ukazał ci swoją moc. Poznałaś prawdziwego Boga. Nie miej złudzeń! To Bóg, Stwórca Wszechświata, Autor Biblii, która jest znienawidzona niemal przez wszystkich satanistów i ateistów. Biblia jest niezwykłym oraz jedynym prawdziwym źródłem informacji o Bogu oraz Jego Synu, który nigdy nie założył żadnej religii.

Jesteśmy w tej kwestii straszliwie oszukiwani i zniechęcani do poznawania Biblii. Przedstawia się ją jako mity hebrajskich pastuchów, ale w rzeczywistości cały świat wierzy i w Biblię i w Boga (sprawdź ten film!) i jest to przed nami ukrywane. Niestety, wyborem tego świata to oddawanie czci szatanowi - przeciwnikowi Boga, który, jak sama słusznie zauważyłaś, jest przez Boga całkowicie kontrolowany i jego działalność jest w określonym ściśle celu przez Boga poważnie ograniczona.

Bóg jest szefem, a nie szatan.

 

Demon nie miotał ani mną, ani żadnym specem od egzorcyzmów – z prostej przyczyny: bo go nie wezwałam na pomoc. Demon, wobec prawdziwego, boskiego majestatu stopniał jak śnieg w słońcu i nie pozostała po nim nawet mokra plama.

 

Autor: Maria Sobolewska

 

Z pewnością cię to zdziwi, ale... UFO to także demony. W taki sam sposób - cichutko i pospiesznie uciekają na dźwięk imienia Jezusa.

W twoim przypadku Bóg osobiście wysłuchał twej prośby, wiedząc, że zrozumiesz to we właściwy sposób i znajdą się także Jego słudzy, którzy ci to w przystępny sposób wyjaśnią. Jestem jednym z nich.

Sprawdź mój artykuł o opętaniach. Jak zwalczać opętanie? Zrozumiesz dokładniej swoją przeszłą oraz obecną sytuację. Przeczytaj także kilka artykułów z mojej witryny - www.zbawienie.com. Pomogą ci one w poznawaniu Słowa Bożego - Biblii.

Jeżeli zaczniesz czytać Biblię, czytaj ją z prośbą do Boga o zrozumienie. On zawsze na takie prośby odpowiada. Poznałaś już Jego moc? Najwyraźniej odpowiedział ci, ponieważ znalazłaś do Niego 'właściwy numer telefonu'. Czyli masz dostęp do Niego. Korzystaj z tego 'telefonu' jak najczęściej! Musisz także pamiętać, że ma On wobec ciebie jakieś plany i pomagając tobie, dał ci wielką szansę na zbawienie i być może na więcej niż zbawienie.

Nie zawiedź Jego zaufania! Udowodnij Mu, że słusznie tobie zaufał i Go nigdy nie zawiedziesz.

 

Autor odpowiedzi - thewordwatcher.

Napisano: 16 Maja 2012

Ostatnie uaktualnienie: 16 Maja 2012