Leo Zagami ujawnia sekrety Illuminati

Wielkość czcionki - A A A
 

Ostatnie uaktualnienie: 8 Lipca 2012.

Wyjątkowo interesujący wywiad ze znanym szeroko na Zachodzie byłym członkiem Illuminati, Leo Zagami, który pozostawił ten kult z powodu kryzysu sumienia. Wywiad ten był przeprowadzony w Lutym roku 2008. Krótko po wywiadzie żona Leo, Fatma, opuściła go  a on sam został na krótko okres czasu aresztowany.

Cały wywiad jest wręcz niezwykły i Leo ujawnia olbrzymią ilość faktów, które co prawda publikuję na swoich witrynach, ale wielu traktuje to z przymrużeniem oka. ;-)

Leo jest niemal w 100% zgodny w wielu istotnych kwestiach, jak władza światowa Watykanu, pochodzenie UFO czy reptilianów, plany Watykanu NWO oraz Illuminati jako centrum Watykanu.

Zagami wie bardzo wiele i mówi natychmiast bez zastanawiania się, sypie nazwiskami oraz zachęca do sprawdzania w Internecie owych nazwisk czy niektórych omawianych wydarzeń.

Wielu dziwi się, dlaczego on jeszcze żyje. Znając system - Leo postawił siebie w publicznym świetle. Jego informacje są tak niezwykłe, że zaledwie mała część ludzi uzna je za prawdziwe oraz... wartościowe.

Morderstwo przyciągnęłoby natychmiastową uwagę większości poszukiwaczy prawdy, którzy dopiero wtedy zorientowaliby się, że jednak Leo Zagami mówił i ujawniał prawdę o Watykanie, Masonerii, Syjonizmie czyli o... lucyferiańskich Illuminati!

Oczywiście Leo zna dokładnie jedną stronę tego wszystkiego - NWO. Najwidoczniej nie zdaje on sobie sprawy z tego, że szatan oszukuje... wszystkich włącznie z okultystami!

Myślę, że Leo nie podejrzewa nawet, że szatan chce ten cały obecny bałagan zlikwidować i pozować na bohatera, który usunął z ziemi problemy, które... sam stworzył!

Warto obejrzeć WSZYSTKIE epizody!

Projekt Camelot wywiad z Leo Zagami część 1-1

Projekt Camelot wywiad z Leo Zagami część 1-2

Projekt Camelot wywiad z Leo Zagami część 2-1

Projekt Camelot wywiad z Leo Zagami część 2-2

Gdyby linki poznikały, proszę mnie zawiadomić. Film ściągnąłem w całości i będę mógł go udostępnić do zassania.


Napisano: 8 Lipca 2012.

Ostatnie uaktualnienie: 8 Lipca 2012.