Powrót

Co oni rozpylają ?

Kolejny dowód na to, że ludzie tacy jak ja, wietrzący wszędzie spiski i konspiracje rzadko się mylą i konspiracje są smutnymi faktami naszego codziennego życia.

Seria filmowa z polskimi napisami, ukazująca już nie teorie spiskowe, ale fakty spryskiwania całych narodów środkami, o których wiemy, że niezwykle szkodliwe dla nas, fauny i flory. Nic dziwnego, że najbardziej efektywnie rozpylanym kraju na świecie - w USA masowo wymierają pszczoły.

Pozostałe części:

 

Seria jest szokująca! Jesteśmy rzeczywiście masowo zatruwani. Na dokładkę dąży się do tego, aby nam zabronić kupno wszelkich ziół i witamin - najprawdopodobniej po to, aby nas szybciej wyniszczać.

Nadal myślisz, że sacharyna, florki w pastach do zębów, sztuczne dodatki do jedzenia, i wiele innych szkodliwych dla nas substancji otrzymujemy przez czysty przypadek oraz niefrasobliwość ludzi będących u władzy?

Ten film praktycznie wyjaśnia oraz udowadnia nam niemal wszystko, co dzieje sie na naszej planecie i jest olbrzymim dowodem na to, co ja poruszam na witrynie www.zbawienie.com.

Jeżeli chcesz wiedzieć dokładnie, jak działa zbrodniczy plan NWO, obejrzyj dokładnie a nawet kilkakrotnie ten film. Znajdziesz tam niezbite dowody rozpylania w powietrzu metali, jak aluminium, bar i stront. Są tam przedstawione niezbite dowody naukowe na olbrzymie zatrucia w wielu regionach świata. Dowody są przedstawione przez znanych naukowców.

Zresztą dla większości z nas największym dowodem jest obserwowanie nieba. Jeżeli samolot pozostawia za sobą biała smugę długości do 10-ciu długości samolotu i ta smuga znika - jest to typowa smuga kondensacyjna, typowa jak para z rury wydechowej samochodu uruchomionego na zimno w temperaturze bliskiej lub niższej od zera. Jeżeli owa smuga nie znika i rozrasta się godzinami po niebie, jest to smuga chemiczna, zwana contrail po angielsku. jest to trucizna.

Co jest znamienne - reakcje ludzi, którzy mogliby mieć na to jakiś wpływ.

Autorzy tego filmu udali się wprost do Kongresu USA aby porozmawiać z kilkoma senatorami i zwrócić im uwagę na niezwykły poziom zatruwania atmosfery, wody i gleby oraz rezultaty owych zatruwań - masowe przypadki raka, choroby Alzheimera czy choroby układu oddechowego. Umierają także rośliny a nawet drzewa. Problem dotyczy nas wszystkich a także dotyczy owych senatorów. Są oni tak samo zatruwani jak my wszyscy.

Reakcje są co najmniej dziwne. Większość z nich udaje, że nie wie o co chodzi. Na wszelki wypadek ratują się ucieczką do najbliższej windy lub innych drzwi. Inni udają się gdzieś bardzo śpieszą. Aha... senatorzy pracują dla naszego dobra i śpieszą się, aby nam wszystkim pomagać.

Niestety, kiedy słyszą o tym, że chcielibyśmy ich pomocy, ratują się ucieczką.

Autorzy tego filmu wyraźnie sugerują, że chodzi jak zawsze o pieniądze, ponieważ na zniszczoną glebę można będzie zasiać jedynie genetycznie modyfikowane ziarna zbóż. A więc Monsanto zrobi na tym wielką kasę.

Zastanówmy się nieco.

Monsanto kontroluje rządy całego świata w tym rząd USA?

Koszt rozpylania przez masę samolotów, masę materiału rozpylanego przez 20 lat da zyski ze sprzedawanych nasion!?

Czy rzeczywiście chodzi o pieniądze? Kto posiada aż takie fundusze, aby kupić całe rządy i kongresy czy inne ciała polityczne?

Krociowe zyski raportują jedynie wielkie firmy lotnicze Boeing i Lockheed, które rozpylają owe smugi chemiczne. Obie będące własnością... Watykanu!

Czyż nie wygląda to raczej na celowe zatruwanie nas w celu wymordowania 80% ludności?

Czy nie widać wyraźnie, że istnieje olbrzymia siła polityczna i finansowa, która nadzoruje całe rządy, partie, reżimy, korporacje i banki i owa siła działa wyłącznie destruktywnie na naszej planecie? Czy nie widać wyraźnie, jak politycy obawiają się owej zbrodniczej siły?

Owe trucizny to zaledwie mała część olbrzymiego schematu skierowanego przeciwko każdemu z nas. Gdybyśmy chcieli protestować, mielibyśmy wielki problem z podjęciem decyzji - od czego należałoby zacząć. Ponieważ film ten porusza zaledwie jeden problem, a problemów jest masa!

Czy nie widać wyraźnie, że jest wprowadzany iście szatański plan zniewolenia zdziesiątkowanej populacji Ziemi!?

Obejrzyj koniecznie wszystkie części tego niezwykłego filmu i zacznij sam analizować przyczyny owej haniebnej akcji.

Miliardy ludzi pracują niezwykle ciężko, aby poprawić sobie styl życia.

Rządy robią wszystko, aby temu zapobiec!

Dlaczego?

Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w tym linku - http://www.zbawienie.com/lnps.htm

 

Napisano: 13 Lutego 2011

Ostatnie uaktualnienie: 13 Lutego 2011

 

powrót
 
powrót na górę