Jeszcze raz ACTA.

 

Ostatnie uaktualnienie: 4 Luty 2012.

 

Warto przeczytać nowy artykuł na tej witrynie: http://www.globalnaswiadomosc.com/actakoniecopozycji.htm

Pomimo wielu informacji na temat tej ostrej cenzury, jakoś nikt do tej pory nikt wyciągnął wniosków, które ja postaram się teraz przedstawić.

Jeżeli do ACTA dołączymy Biblię, owa cenzura natychmiast ukaże aspekty, które moim zdaniem są najważniejsze w tym całym ohydnym planie.

Jest zrozumiałe, że władze nie chcą, aby ktokolwiek ujawniał ich szatańskie zbrodnie, ich pedofilię, kradzieże, oszustwa. a zwłaszcza ich powiązania z lucyferianizmem.

Właśnie tego typu powiązania są moim zdaniem głównym celem, które za pomocą ACTA będą przed nami ukrywane.

Zbrodnie można popełniać na sposób Stalina - za pomocą terroru trzymać miliony ludzi w subordynacji i pod ścisłą kontrolą. Przykład Chin. Do takich metod cenzura nie jest aż taka konieczna. Wszystko zależy od zasięgu i zakresu posiadanej władzy.

Cenzura nie wydaje się być czymś tak fundamentalnym w tym kontekście. My i tak już wiemy, o co im chodzi, a oni wiedzą, że my wiemy. Najgorsze jest to, że oni wiedzą, że my wiemy, ale jesteśmy bezradni i niezdolni do żadnych poważniejszych akcji, które mogłyby obecne ekipy rządzące pozbawić władzy. Tych lepiej poinformowanych jest nadal bardzo mało - dlatego nie są oni dla Elit zbyt groźni.

Problem tkwi w planach znacznie bardziej radykalnych kłamstw i oszustw, które najwidoczniej są na obecnie na wokandzie.

Właśnie owe media nie mogą sobie pozwolić na najmniejsze przecieki informacji, ponieważ jakiekolwiek witryny ujawniające ich oszustwa rozbiją owe kłamstwa jak bańki mydlane. I to jest największy dla nich problem.

Zbliża się okres wyjątkowego zakłamania i dezinformacji. Alternatywne media nie mają szansy na egzystencję.

Jakie kłamstwa są planowane?

Kilka jest już wiadomych.

Łącząc owe plany propagandowe dodajmy kilka wersetów biblijnych.

Daniela 7:(23) I tak rzekł: Czwarte zwierzę oznacza czwarte królestwo na ziemi, które jest inne niż wszystkie królestwa; ono pochłonie całą ziemię, podepcze i zmiażdży ją. (24) A dziesięć rogów znaczy, że z tego królestwa powstanie dziesięciu królów, a po nich powstanie inny; ten będzie inny niż poprzedni i obali trzech królów. (25) I będzie mówił zuchwałe słowa przeciwko Najwyższemu, będzie męczył Świętych Najwyższego, będzie zamyślał odmienić czasy i zakon; i będą wydani w jego moc aż do czasu i dwóch czasów i pół czasu.

Czwarte królestwo to Imperium Rzymskie, które działa do dzisiaj. Dziesięć rogów czyli Bestia także już istnieje i jest ona ujeżdżana przez Babilon Wielki czyli Rzym, a ściślej - Watykan.

Biblia podaje, że Watykan - Babilon czy też Wielka Nierządnica zostanie zniszczona przez 10 króli i to jest właśnie wyrok Boga na Wielkiej Nierządnicy. Najprawdopodobniej potem powstanie ów król ujawniony w księdze Daniela i obali on trzech innych władców.

Najprawdopodobniej ujawni on machinacje rządów, ich współpracę z szatanem i demonami i rozpocznie wyciągać skutecznie świat z kryzysu.

Aby to robić skutecznie i mieć wielki kredyt zaufania, potrzebna jest ścisła cenzura- typu ACTA.

To ten właśnie król będzie posiadał szatańską moc i władzę i będzie urągał Bogu. Objawienie nazywa go fałszywym prorokiem. Będzie to najbardziej potężny władca, jaki kiedykolwiek istniał na ziemi i poczyni wiele nieszczęść.

Występuje on w Obj. 16:13, Obj. 19:20 oraz Obj. 20:10 jako fałszywy prorok.

Ten władca będzie rządził przez 3.5 roku, czyli przez cały okres Wielkiego Ucisku. Mając olbrzymią moc od szatana, będzie on ukazywał wiele cudów szatańskich oraz będzie oczywiście fałszywie prorokował.

W tym kontekście wydaje się, że jego kłamstwa i oszustwa byłyby bardzo zagrożone, gdyby istniały nadal niezależne od władzy media, zwłaszcza w stosunku do propagowanej przez niego ideologii lucyferiańskiej, która juz jest rozprzestrzeniana przez ruch New Age.

ACTA będzie blokadą uniemożliwiającą ujawnianie owych kłamstw i fałszywych proroctw. Por. artykuł - Wielki Ucisk.

ACTA ma więc 2 podstawowe zadania.

Czyli plany oszustwa - że to Annunaki czyli rzekomi goście z Kosmosu stworzyli na ziemi życie - to jest najprawdopodobniej priorytetowym najbliższym zadaniem szatańskich zakłamanych mediów. Witryny takie, jak ta będą musiały zamilknąć, aby owa propaganda i indoktrynacja była skuteczna.

Czy im się to uda? Tego nie wiemy. Bóg może nie dopuścić ale Biblia nam zapowiada cuda samego Boga jako odpowiedź na cuda szatańskie.

Jedno jest bezsporne i warto to sobie dobrze zapamiętać.

Tak władze jak i media są przeciwko nam - Chrześcijanom.

Cokolwiek by obwieszczano - będą to kłamstwa i oszustwa skierowane przeciwko Bogu, Biblii i Chrześcijaństwu. Im więcej w to włożą wysiłku, im więcej hałasu - tym większe kłamstwo. Nigdy im nie wierz!

Grozi nam w każdej chwili III Wojna Światowa.

21 Czerwca książę Wiliam ma 30-te urodziny. W wieku 30 lat według Biblii młody człowiek jest mężczyzną. 21 Czerwca to najdłuższy dzień w roku.

Ma się odbyć niezwykle podejrzany tym razem, kolejny rytuał szatański - Olimpiada 2012.

Być może niektóre z tych wydarzeń to fałszywe alarmy, ale warto mieć stale oczy i uszy otwarte.

I jeszcze jedna wskazówka, jak komentować wszelkie inne witryny, które ujawniają nam prawdę. Przynajmniej tak to wygląda na pierwszy rzut oka.

Główny element poszukiwań Prawdy to rozpoznanie rzeczywistej władzy na świecie.

Ja to widzę w taki sposób.

Dwie największe siły sprawują władzę nad światem - Watykan oraz Międzynarodowy Syjonizm. Większość witryn wskazuje na tylko jedną z tych sił. Inni zrzucają winę na bankierów, rodziny królewskie, masonerię, anonimowych z reguły Iluminatów, CFR, Trilateral Comission czy klub 300 oraz wiele innych..

Jeżeli poszukiwacz Prawdy chce uchodzić za wiarygodnego, nie może pomijać ani Syjonizmu, ani Watykanu. Są to dwie największe siły polityczne na świecie i jest niemożliwe, aby widzieć jedną i nie widzieć drugiej.

Jeżeli jakieś witryny nie wymieniają jednej z tych organizacji - świadczy to wyraźnie o poważnym braku dojrzałości politycznej lub drastycznym braku wiedzy w temacie. Może to także świadczyć o tym, że dezinformator otrzymuje wynagrodzenie za owo wymowne milczenie.

Żywym przykładem jest o. Rydzyk z Radia Maryja oraz David Duke. Według tych panów całkowitą winę za wszystkie zło ponoszą Żydzi.

Są także bardzo nieliczne witryny, które ukazują tylko i wyłącznie winę Watykanu. Jak http://www.spirituallysmart.com/ [EN]

czy też http://theunhivedmind.com/wordpress/ [EN] oraz największy portal ujawniający zbrodnie Watykanu - http://www.vaticanassassinsarchive.com/ [EN]

Działa to w ten sposób.

Ujawnia się brudne sekrety jednej z tych organizacji i w ten sposób chroni się tę drugą organizację.

"Patrzcie, jacy Żydzi są okropni" - mówią działacze Watykanu.

"Spójrzcie na zbrodnie Watykanu" - mówią Syjoniści.

Najmniej witryn ukazuje ciemne sekrety Watykanu.

To świadczy o najwyższej pozycji tej organizacji, która zrzuca swoje ciemne sprawy na Żydów, starając się wyglądać bardzo nobliwie i patriotycznie - zwłaszcza w Polsce. Owa kontrola mediów - zapora przed ujawnianiem sekretów Watykanu jest najsilniejsza, co świadczy o największej władzy. Biblia nie pozostawia cienia wątpliwości, kto rządzi światem - Wielka Nierządnica.

Stosując ten filter możemy się natychmiast zorientować, kto w rzeczywistości rządzi i jak wypełniają się proroctwa Objawienia.

Możesz łatwo sprawdzić, mówi prawdę, a kto ma jakiś zwodniczy plan!

 

Napisano: 4 Luty 2012

Ostatnie uaktualnienie: 4 Luty 2012